Wpis z mikrobloga

Mireczki, szukam jakiegoś fajnego dużego auta.
Sęk w tym, że nie jara mnie kompletnie offroad, a jedynie jazda po mieście. Obecnie jeżdżę sportowym autem i chce się przesiąść do czegoś co każda dziurę, nierówność i studzienkę pokonuje z uśmiechem na twarzy.

Nie ukrywam, liczy się dla mnie tez wygląd. Nie chce nudnego auta na balonowych oponach.

Czy Rubicon w ogóle zdaje jakikolwiek test jako auto miejskie? Czy iść typowo w X3-X5/ może nowe Sorento/Q5?

#motoryzacja #carboners #auto #samochody #kiciochpyta #rubicon
Pobierz 30062018 - Mireczki, szukam jakiegoś fajnego dużego auta. 
Sęk w tym, że nie jara mni...
źródło: comment_1658302586SsotKx1Qk1sc9XQnNFA9VP.jpg
  • 41
@30062018: Z suvów to mi się podobają tylko BMW x3 i x5, niezależnie od rocznika. Jeśli G klasa to jeszcze nie ta półka, z pewnością znajdziesz cos fajnego do 200k. Te jeepy śmieszą mnie trochę na mieście, chyba, ze włożyłbyś tam jakąś duuużą felgę i niski profil. Ale na tyle wysoki, żeby można było bez problemu przejechać sobie przez większy krawężnik itd
@30062018: Przecież Rubikonem jak wjedziesz w dziurę, to całe zawieszenie aż zastęka. To nie jest auto do wybierania nierówności na asfalcie. Jak już chciałbyś Jeepa to Grand Cherokee jest bardzo wygodny do miasta, tylko tym płyniesz po prostu jak statkiem i możesz się nabawić choroby lokomocyjnej po przesiadce ze sportowego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s---k: jestem podobnego zdania. Jedynymi autami, które bym aktualnie kupil sa ze stajni Toyoty i Lexusa. Jedyne marki, które zaskarbiły u mnie jakieś zaufanie...
@30062018: Ja tylko podpowiem, że bazowa wersje x3 na balonach kosztuje najmniej z tych aut które wymieniłeś i ma rewelacyjnie komfortowe zawieszenie. Ja przesiadłem się na jeden dzień do takiego gołego x3 z mojego hot hatcha i z radością jechałem przez dziurawe drogi na totalnej wyjebce.