Wpis z mikrobloga

Kolegę z pracy dziś zostawiła dziewczyną. Nie byłoby w tym nic dziwnego ale mają już 3ke dzieci a dziewczyna rzuciła wszystkim znudzona życiem i poszła do innego. Chłop pracuję fizycznie, prosty uczciwy człowiek a dziewczyna zmieniała prace i nic stabilnego. Poznała kogoś i rzuciła całe dotychczasowe życie, olała matczyną miłość i pobiegła do innego. Teraz powiedzcie mu że wy jesteście przegrywem bo nigdy nie ruchaliście. Chłopa prawdopodobnie czeka teraz 20 lat dosłownego #!$%@? w biedzie, oszczędzanie na wszystkim byleby tylko wychować dzieci a dziewczyna może kiedyś wróci po rozum do głowy. Jasne że mógłby też zachować się po #!$%@?ńsku ale nie ma sumienia... I teraz jeśli wy narzekacie na pozycję społeczną to pomyślcie kto weźmie pracownika fizycznego z 3ka dzieci lub co on może zrobić by poprawić swoje życie

#pracbaza #zwiazki #kobiety #przegryw #depresja
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@comamtuwpisac: a ja tam jakoś bardzo nie narzekam na mój stan obecny. Nawet powiem szczerze że świat bez kobiet zaczyna mi się podobać i z pozycji nieatrakcyjnego gościa przynajmniej żadna zdzira i pijawa się do mnie nie przyklei. Szczęście w nieszczęściu a twój kolega? Cóż #!$%@?ł sobie przez to #!$%@? życie.
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: Ma dzieci, które kocha i jak dobrze je wychowa to będą kochać jego. Pewnie po podniesieniu się z doła emocjonalnego znajdzie sobie jakąś panne i wszystko się ułoży. A poza tym już trochę życia zaczerpał, pewnie imprezował jak był młodszy, potem się ustatkował i teraz coś przykrego go spotkało. Nie kwalifikuje się do przegrywa. Zwykły oski, który zaufał p0lce
  • Odpowiedz