Wpis z mikrobloga

@kezioezio: 120zl? Kupuj szybko bo 130zl to okazyjna cena
Zaraz podrożeje i będziesz żałować ze nie wziąłeś teraz za 150.
Za chwilę 200 wyda się realne skoro już kosztuje 180
  • Odpowiedz
@kezioezio: praktycznie cała kreatyna w EU pochodzi z chin. To się tyczy tez poszczególnych aminokwasów, jak cytrulina, beta alanina, arginina, leucyna i tak dalej. Co ciekawe Europejscy producenci tez windują ceny i trudno dostać dobre WPC i WPI. W Pure WPI leci izolat z firmy Volac, ale od jakiegoś czasu nie możemy go dostać stąd braki na stanie. Ogólnie cała branża jest w d...
  • Odpowiedz
@Damian_TS: Nie uważasz, że jest to celowe działanie? Ja rozumiem podwyższenie trochę ceny, ale całkowity brak surowca? Przecież klienci nie wyrośli nagle jak grzyby po deszczu. Komu oni ten surowiec sprzedają, kosmitom? xD
  • Odpowiedz
@iNeedMany sprzedaży spada, co widać np na Allegro. Obecnie jest na najlepszych aukcjach około 40% tego co było przed lockdownami, więc tu twoja teoria upada.

@Nano22 zależy o czym mowa. Ceny białka mi trochę śmierdziały spekulacją, bo białko jest z Europy. Niemniej jednak jest też szansa, że towar jest wyprzedawany za ocean, niektórzy mówią też o klęskach żywiołowych (to akurat dla mnie się nie spina, ale nie jestem wszechwiedzący).
Jeżeli chodzi o
  • Odpowiedz