Wpis z mikrobloga

Razem z chłopakiem rozważamy wycieczkę rowerową ze spaniem pod namiotem. Część noclegów chcielibyśmy spędzić na campinach, a w awaryjnych sytuacjach spać na dziko. Przyznaję, że to przy spaniu na campinach najbardziej boję się takiej sytuacji, że ktoś ukradnie nam rowery. Rowery nie wejdą nam do namiotu, co najwyżej w części do przedsionka. Dlatego chciałam się zapytać, jak zabezpieczacie rowery na noc w analogicznej sytaucji? Czy ktoś ma jakieś sprawdzone tipy, którymi chciałby się podzielić? Byłoby fajnie się czegoś w tym temacie dowiedzieć, bo przyznaję, że mnie bardzo stresuje możliwość kradzieży.


#rowery #bikepacking #namiot #outdoor #biwakowanie #biwak #turystyka
  • 8
@hekktik: w sumie u mnie panikę zasiewa głównie moja rodzinka, która wypytuje o wakacje i o to czy mi nikt nie ukradnie roweru xD (sami tak nie jeżdżą, więc dużo wypytują). Na początku się tym jakoś bardzo nie przejmowałam, ale teraz mnie to męczy. Na campingu stresuję się bardziej dlatego, że to blisko miasta i może to irracjonalne, po prostu wydaje mi się, że na dziko można się dobrze ukryć w