Wpis z mikrobloga

@KosmicznyPolityk: czy to jest jakiś, kurde, spisek jagodziankowy? xD Na instagramie ludzie postują jagodzianki i gadają, że jagodzianki poniżej X zł to gówno a nie jagodzianka, nastepnie ceny nawet słabych jagodzianek rosną. Czuję się jak w jakiejś symulacji, ktoś przesunął suwaki z ceną i marketingiem jagodzianek xD
BTW całkiem smaczny pączek z jagodami w centrum Wrocławia kosztuje ok. 6 zł, dlaczego jagodzianka ma być droższa? XD
@KosmicznyPolityk: Przeciez w centrum warszawy ponizej 5zl sie normalnie kupi, ale tam sie dalej nakrecajcie wykopki xD
Osobiscie nie jadam, bo jagodzianki to gowno, ale i top tier paczki rzemieslnicze sie kupi do 8 zl.
@jw133718: @Tomsz1989: @T0pi5: @Drogomir: @trawacytrynowa: @thewickerman88: @LittleOpa: @Kuc1337: @Dolan: @dmasterpl: @glupiekonto: @r5678: @kubex_to_ja: @XpedobearX: @Kiedys_Mialem_Fejm: @Jacques-Pierre: @Kuc1337: @abecadlospadlo: @szwelx: @zdjeciegipsu: @dobrzecisiewydaje: @maua_krewetka: @Poldek0000: @pomaranczowyogorek: @Yelonek:

Ja rozumiem, ze jagody drogie itp ale tutaj jest przesada, nie wyglada jakby jagód bylo dużo, ciasto byle jakie (jak wszystkie drożdżówki
@Yelonek: No to sobie idź do Biedronki kup za 4zł. I w żadnym wypadku nie bronie tych cukierni, bo nie mam pojęcia jakie na prawdę ponoszą koszty wyprodukowania takiej przekąski. btw wpisz sobie jagodzianka w google jak wygląda
@grand_khavatari: ja nie ukrywam ze sa pyszne we fly high coffe ale ta cena to jakis absurd, kieszen bez dna januszexa. piecze pewnie jakas starsza pani ktora tez tnie w uja, a wypieka je wedle swojej receptury...
@KosmicznyPolityk: co ty za bzdury opowiadsz karmiony chemia biedronkowa, nie porownuj jagodzianki z marketu z tymi piecoznymi przez osoby prywatne ktore jakas tam swoja recepture maja...