Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem obecnie w bardzo poważnym i wieloletnim związku. Nie mamy dzieci, ale jesteśmy po ślubie, wspólny dom, całe życie poukładane. Problem w tym, ze nigdy nie spałem z kimś innym. Miałem jakieś okazje, ale byłem już wtedy z związku i zawsze czułem, ze jakaś zdrada czy przerwa nie jest tego warta.
Obecnie mamy taka pare znajomych, w podobnym wieku. Z nim mam dobry kontakt. Spotykamy się dosyć regularnie, żeby uprawiać jakiś sport razem czy napić się piwka. Jednak zdecydowanie bardziej interesuje mnie jego #rozowypasek. Charakter ma fajny, choć tez pare irytujących zachowań jak bierność i kij w dupie (trzeba uważać z żartem, żeby nie urazić jej uczuć). Ale fizycznie bardzo mnie pociąga. Figurę ma idealna, aż nie wiem gdzie patrzeć, jak się spotkamy. Duży biust, płaski brzuch i szczupłe nogi. Czasem chciałbym coś zainicjować ale nie wiem jak. Nie chce ciagle czuć ze coś tracę w życiu i chciałbym przespać się z kimś innym, tylko boje się zaryzykować

#zwiazki #zdrada

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d4a939bb3ff8883ce08c60
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11