Wpis z mikrobloga

Dominik 24 Warszawa (wkrótce)

Zgłoszenie ce32fbbb84e20aa7 z dnia 2022-07-18 10:28:01

Imię: Dominik
Wiek: 24
Miejscowość: Warszawa (wkrótce)

Kim jestem?
Człowiekiem, który trochę szuka własnego miejsca. Skończyłem studia, teraz pracuję w gamedevie, (więc gry są ważna częścią mojego życia chcąc nie chcąc :)). Postanowiłem się przeprowadzić do Warszawy, w której kompletnie nikogo nie znam co niektórzy uważają za dziwność z mojej strony.
Jestem miły i uśmiechnięty. Moje poczucie humoru jest trochę wykopowe, więc czasami coś może śmieszyć tylko mnie :).
Jestem raczej introwertykiem, ale gdy się przemogę to nie ma problemu, żeby gdzieś wyjść i się dobrze bawić.

Wygląd
185cm, 83kg, brunet.

Zainteresowania
Można powiedzieć, że wszystkim. Uwielbiam ciekawostki i często jest tak, że pobudzają mnie one by dalej zapoznać się danym tematem. Jednak głównym zainteresowaniem jest historia. Lubię też czytać. Głównie fantastykę, ale i na kryminały znajdzie się czas. Od jakiegoś czasu polubiłem też długie spacery.

Czego oczekuję?
Oczekuje kogoś z kim będziemy się dopełniać. Kogoś z kim można gadać godzinami na różne tematy i dzielić się wspólnie radościami i troskami.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Coś co obu nam się spodoba. Może to być długi spacer, albo film w kinie. Możemy też siedzieć w domu, albo pojechać gdzieś na jakiś krótki wypad. Ważne żebyśmy byli razem i oboje byli zadowoleni.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub i dzieci - pewnie, czemu nie
Używki - alkohol to sporadycznie i przy okazjach, papierosów nie palę

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa(wkrotce) #mirekszukamirabelki