Wpis z mikrobloga

Dziś smutny dzień, zamontowałem wydech który jest w super stanie i okazuje się że nie pasuje xD pod koniec strasznie schodzi w dół praktycznie do ziemi, myślałem że jak wymontuje stabilizator to będzie git, urwałem 2 śruby, stabilizator wymontowalem i nic to nie dało, trzeba ciąć, spawać, przerabiać. Mógłbym jeszcze założyć ten który był ale on ma pusty tłumik i podobno auto jest okropnie głośne, nie wiem co robić bo za wydech dałem 100zl aż ;/

Z tego zdenerwowania odpaliłem auto bez wydechu i przejechałem nim metr do przodu i do tyłu xD i coś zaczęło wyciekać (jakiś płyn, chyba hamulcowy bo wspomagania to nie ma raczej, a za jasne na olej)

Eh, miałem tylko poskładać układ chłodzenia założyć wydech i jeździć, a tu układ chłodzenia trzeba było rzeźbić, wydech trzeba będzie rzeźbić, i jeszcze doszły #!$%@? śruby ze stabilizatora i wyciek (,)

Dodatkowo mam 2 węże do podłączenia z podciśnień i nie wiem gdzie i dużo wtyczek które też nie wiem gdzie idą, będę próbować byle jak podłączać, chociaż aż śmieszne że sejo odpala bez czujników i dolotu xD
#sejoryla
#auto #fiat #seicento #motoryzacja #remontujzwykopem #samochody #tuning #remont #naprawa #gruz #naprawiajzwykopem
  • 3