Wpis z mikrobloga

Właśnie sobie przeszedłem goticzka jedynkę.

Kanonicznie to Gomeza zabijamy, ale reszty nie? Bo Kruk się pojawia w g2: noc kruka i Thorus chyba się pojawia gdzieś w późniejszych częściach.

Trochę naciągane, ale ok.

Kto jeszcze z jedynki się pojawia w późniejszych częściach oprócz Xardasa, Kruka, Lestera, Diego, Gorna, Miltena i Lee ? Jeszcze chyba tylko kilku najemników i magów wody?

#gothic #gry
Pobierz
źródło: comment_1658152330xZL1gT0Yo1AEB8WxLRXISt.jpg
  • 13
@stiepanov: Nie wiem nawet do czego się odnosisz. Do jakiegoś moda czy coś? Bo nikogo przed wieżą mgieł nie ma.

@vulcanitu:

cierp katusze( ͡° ͜ʖ ͡°)

G2 z nk to najlepszy gothic, więc cierpieć nie będę. Jak już to z jedynką się męczyłem, bo pod koniec nudny i denerwujący jest.
@suweren_sudoku: mi też nie pasowało nigdy, że Kruk przeżył akcję z Gothica 1, a Gomez nie, bo idąc do Gomeza nie da się ominąć Kruka, on tam stoi centralnie na drodze i się na nas rzuca, a wtedy sam podpisuje na siebie wyrok ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwłaszcza jest to dziwne, że z magnatów tylko Kruk pojawia się w kolejnej części, inni magnaci już nie, co tym
@Davos87: Kruk został wybrany przez Beliara na swojego czempiona. Możliwe nawet że go w tym celu wskrzesił. A nawet tłumaczenie że przeżył i już jest spoko, wpadliśmy do zamku 1 vs 50 i w zawierusze mogliśmy nie odprawić dokładnie wszystkich na tamten świat.

Innych magnatów się nie spotyka, bo magnatami byli tylko pod barierą. Poza nią byli tylko farmerami i bandytami. Przecież gdy bariera znikła tym samym poszły w zapomnienie ich