Wpis z mikrobloga

@mickpl: Ty ale wiesz, że w przypadku dużych serwisów z wiadomościami to dziennikarze nie scrolluja wykopu tylko korzystają z narzędzi m.in brand24, press i filtrują sobie z wydarzeń z polski i ze świata? Maja pewnie ustawione alerty i jak coś jest na topie w Polsce w tym przypadku Glapa i inflacja to piszą? Dla mnie stałeś się atencjuszem którego kiedyś fajnie było poczytać, teraz stałeś się strasznie męczący na tym tagu
@Roman_: No to zobacz np. na Wprost

https://www.wprost.pl/polityka/10785730/wkurzona-kobieta-zaczepila-adama-glapinskiego-sprawe-zauwazyly-zagraniczne-media.html

Nagłówek z Wprost: "Wkurzona kobieta zaczepiła Adama Glapińskiego. Sprawę zauważyły zagraniczne media"

Nagłówek z wypoku: "Bloomberg Economics pisze o dialogu Glapy z wkurzoną kobietą na molo w Sopocie"

Ja tu widzę pewne podobieństwo i podejrzenia skąd inspiracja, ale oczywiście mogę się mylić XD

@vladowme: No i co z tego, że z agregatu. Ja przecież w ogóle nie napisałem, że to ze względu
Ustawka żeby ocieplić wizerunek prezesa NBP a wykopki łykają jak pelikany. ¯_(ツ)_/¯
Były spuchnięte oczy to teraz co? Spuchnięte wory? Uśmiech bąbelka? XDDDD

Dzięki działaniom tego pana mamy najwyższą inflację od ponad 20 lat przy której ludziom zaciskano pasa do samego kręgosłupa żeby wyjść do w miarę rozwiniętego "na kredyt" kraju. Taka inflacja doprowadza do wzrostu przestępczości. Już niedługo na każdym osiedlu auta bez kół (ʘʘ)