Wpis z mikrobloga

@trele12: jest kilka razy gorzej w porownaniu z wykopem i 4chanem razem wzietym, algorytm wpycha ci gardlem content do przegladania, krotkie wiadomosci w duzych ilosciach niszcza umiejetnosc skupienia sie nad czyms dluzszym, jak jestes tworca to musisz srac contentem bo wszystko znika w kilka minut a niewiele osob korzysta z tagow, nie mowiac juz o wiekszosci jaka tam przesiaduje. Ogolnie nie warto. Juz reddit lepszy
  • Odpowiedz
Kiedy energię poświęcasz na ćwiczenia, nie masz czasu nad niczym się zastanawiać i o niczym myśleć, bo czas spędzasz na pracowaniu, byciu zmęczonym i regeneracji fizycznej, oraz odetniesz się od wszystkich informacji mówiących wprost, że świat w którym żyjemy jest okropny, to generalnie możesz czuć się szczęśliwy, twój organizm będzie cię wtedy oszukiwał, że jesteś niczym grecki bóg. Oczywiście, że jest to cope ale skoro naszym celem jest dążenie do szczęścia, a
  • Odpowiedz
Na depresje nie pomoże, ale jak ktoś ma normalne życie, ale ma po prostu jakieś spięcie, to moim zdaniem spoko pomysł właśnie odłączyć social media, spać o normalnych porach, poćwiczyć, jeść zdrowo. Takie proste rzeczy, a wiele osób nie wie, ze naprawdę by im to poprawiło komfort funkcjonowania.


@localoca: wykop to też media, też się trzeba odciąć. Zanim dołączyłem do tej społeczności byłem szczęśliwszy to na pewno.
  • Odpowiedz
  • 0
skup się na technice. U mnie działa bez zarzutu. Wtedy jestem #!$%@? na to, że ruch się nie taki, jak powinien, ale jest fajnie xD


@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: nigdy nic sobie nie zrobiłem to technika raczej git. Mnie po prostu sport nie jara i tyle. Pewnie zaraz ktoś powie, że to trzeba codziennie przez pół roku ćwiczyć by nie móc żyć bez treningów

@przegro_pisarz: technika to coś więcej niż nie
  • Odpowiedz