Wpis z mikrobloga

@sneak_peek: #matura #wychodzimyzprzegrywu #matematyka #przegryw #ogloszenie

Oddam komuś książkę "jak zdać maturę z matematyki na poziomie podstawowym w 10 dni" - naprawdę polecam, poprawiałam maturę po 5 latach i nie przerabiając nawet połowy tej książki po 15 dniach nauki udało mi się zdać na ok. 60%. Ktoś mi ją polecił i tym samym uratował moją maturę, więc ja teraz też chcę oddać ją komuś komu przeszkadza brak matury, ale przez brak wiary w siebie nic z tym nie robi.

Oddam też inne materiały z matematyki ("jak zdać maturę z matematyki nic nie potrafiąc" - też mi dużo pomogła, książka arkusze maturalne z odp., karty wzorów matematycznych) + oddam 3 skoroszyty przykładowych odpowiedzi do matury ustnej z polskiego.

Chcę się tego pozbyć za darmo i fajnie żeby wziął to ktoś komu się to przyda :)
  • 8
@stuwykopek: już ktoś się zgłosił, ale szczerze polecam kupić. Naprawdę warto! Dwa razy oblałam i się zastanawiałam dlaczego inne przedmioty na maturze dają w miarę a matmę dają taką trudną. A jak trzeci raz poprawiałam po nauce z tą książką + jak zdać maturę z matematyki nic nie potrafiąc i jak otworzyłam arkusz to miałam takie lol, te zadania są takie typowe i jak ktoś coś porobił samodzielnie bez korków to
@stuwykopek: tak to to. Polecam też to https://www.google.com/search?q=jak+zdac+mature+z+matematyki+w+10+dni&client=ms-android-huawei&prmd=inv&sxsrf=ALiCzsaDxE4lTgbdMHMbPi3byNtkg533GQ:1659215849499&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjRoMLaxKH5AhXI-ioKHSAbCBkQ_AUoAXoECAIQAQ&biw=360&bih=516&dpr=2#imgrc=wUtYKfESydCgoM kupuj i nawet się nie zastanawiaj. Mi też dwa razy brakło jednego punkta jak się sama z siebie nie uczyłam matmy. Więc wg mnie szkoda czasu na ryzykowanie że się wystrzela te 30%, wystarczy na spokojnie samemu do tego przysiąść, schematy zadań przerobić i powinno być git ;)
@stuwykopek: tą pierwszą książkę się szybko przerabia, bo materiał jest okrojony tylko do tych potrzebnych rzeczy ale ta druga książka też jest warta przejrzenia bo pokazuje jak wybrać dobrą odpowiedź kiedy nie wychodzi Ci wynik, nawet kiedy mniej więcej wiesz jak policzyć (a to wystarczy żeby trafić z odp.)