Wpis z mikrobloga

Nie jest tajemnicą, że 90% ludzi, którzy mają jakieś tatuaże to:
- zwykła patologia
- ludzie o niskim ilorazie inteligencji, którzy ślepo podążają za modą
- zakompleksieni ludzie, którzy myślą że tatuażem się upiększą
- głupie, nieukształtowane umysłowo julki
- ludzie z zaburzeniami psychicznymi (borderline, zaburzenia dwubiegunowe, schizofrenia).
A jak widzę typa z tatuażem jak na zdjęciu to rzygać mi się chce. Oklepany na maksa motyw lasu (albo wilka) i jeszcze w takim miejscu, że z daleka wygląda to jak #!$%@? smarem ręka. Czuję obrzydzenie na samą myśl jakbym ja miał mieć do końca życia takie gówno na moim ciele.
#tatuaze
zloty_wkret - Nie jest tajemnicą, że 90% ludzi, którzy mają jakieś tatuaże to: 
- zw...

źródło: comment_1658069114KKQBC4NylpTraQeYDX7nm6.jpg

Pobierz
  • 119
@zloty_wkret: ale sochozi? Chcesz mieć myszke Miki to se zrób. Nie chcesz to nie. 20 lat temu bardzo modne byly tatuaże tribale i korona cierniowa na ramieniu. 30 lat temu były delfinki i serduszka na dupie. :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zloty_wkret: a mi się podoba te motyw lasu, ale tatuażu nie mam, o co teras? Już nie mogę być wykopkiem bo się nie przysrywam o byle gówno?

No dokładnie, np. taki dr Andrzej Dragan - polski fizyk teoretyk i artysta: fotograf, kompozytor oraz twórca filmowy a także popularyzator nauki. Doktor habilitowany fizyki, profesor uczelni na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego (FUW) i profesor wizytujący na Narodowym Uniwersytecie Singapuru (NUS). Zdobywca wielu nagród krajowych i międzynarodowych.

Ten to dopiero patus!


@pepepanpatryk: Tak, to jest/był patus, i tyci tyci opowiedział o tym u Winiego:
xD
milymirek - > No dokładnie, np. taki dr Andrzej Dragan - polski fizyk teoretyk i arty...
@zloty_wkret: zapomniałeś dodać- są jeszcze ludzie. którzy robią sobie tatuaż tylko po to, żeby ktoś się mógł o to zesrać( ͡° ͜ʖ ͡°)

@inkill: A nie, to wtedy spoko XD "o, jakiś random w internecie się zesrał, więc teraz muszę wydać kupę kasy na oszpecenie swojej skóry do końca życia" XD Podobnie jak laski, co się cięły, gdy ktoś powiedział im coś przykrego, tylko cięcie jest