Wpis z mikrobloga

Kobieta gdy ma "depresję"
ma przyjaciółki, orbiterów i chłopaka którzy regularnie dają jej atencje i wyciągają na spotkania
O nie trzeba ją wspierać, to nie jej wina, że nie może wyjść z łóżka cały dzień i nic nie robi, takie osoby należy wspierać, jak będzie pora to i sama zechce to zaprowadzimy ją do psychologa który powie, że to absolutnie nie jej wina,

Facet gdy ma depresje
Zero kontaktów z drugim człowiekiem, jak już to negatywny odbiór i wyśmiewanie go, ewentualnie pani w sklepie powie dzień dobry ale to rzadkość
Weź się w garść przegrywie, wszystko siedzi w twojej głowie, jesteś nieudacznikiem to co można poradzić, popracuj nad sobą, innym ludziom życie trujesz.

XD i tka w kółko
facet to ma sam się ogarnąć albo niech się wiesza a laskę to trzeba wspierać i pomagać a jak nie chce pomocy to trudno trzeba ja taką znosić
#blackpill #p0lka #normiki #logikarozowychpaskow #przegryw
  • 18
@harold97: jak dostalem atakow lekowych i depresji to zadzwonil do mnie kolega z pracy i gadal ze mna przez 1,5 godziny. Nie mam za wielu znajomych bo jestem troche #!$%@? i nie mam soft skilli, ale to naprawde poprawilo sytuacje. To co napisales odnosi sie do ludzi ktorzy maja zero kontaktow z innymi ludzmi czy maja depresje, czy nie.