Wpis z mikrobloga

w tym związku to Dziwisz pełni rolę kobiety.


@spere: A to nie wiem, zresztą uważam ze jak są dorośli to mogą sobie robić w łóżku co chcą. Nikogo nie krzywdzą jak księża pedofile. Oczywiście inną sprawą, jest kwestia wiary i moralności takiego postępowania wobec swojej wiary.
Nie jestem wielkim fanem Dziwisza i KK, ale to co wstawileś to wstrętna manipulacja :)


@juma777: a jeszcze wyjaśnij, na czym polega moja manipulacja? Na tym że Dziwisz nie jest w związku ze swoim kamerdynerem Włochem? (ʘʘ)
@juma777: a, może ci chodzi o czerwone kółko na fotce? To nie ja je zrobiłem, to z artykułu o związku Dziwisza, pierwsze jakie mi wyskoczyło. Chciałem OPowi pokazać twarz Włocha
@spere: twoja manipulacja polega na tym że za dowód wstawiłeś kawałek zdjęcia. Kawałek wycięty z kontekstu tak, by pasował do twojej tezy. Niżej wstawiam inny obrazek który jest często używany do zobrazowania tego procesu (w zależności od tego jaki kawałek zdjęcia pokażesz, wyglada to tak jakby żołnierze pomagali temu facetowi albo przystawiali mu do głowy broń).
Potem się wymigujesz ze to przecież. nie ty i to przez przypadek. Dalej odwracasz kota
juma777 - @spere: twoja manipulacja polega na tym że za dowód wstawiłeś kawałek zdjęc...

źródło: comment_1657992462jcV9P1tj4OY5G4ibp69B8Y.jpg

Pobierz
Czepiam się tylko obrazka który wstawiłeś i metod jakie stosujesz.


@juma777: już ci wyjaśniałem, wstawiłem zdjęcie partnera Dziwisza, aby pokazać OPowi jego twarz, czy był może na lotnisku.

Nie moja wina że takie wyskakują mi w google grafika. Chciałem teraz poszukać innego, i nie widzę w początkowych wynikach.
Znajdź mi zdjęcie partnera Dziwisza, nie trzymającego go za rękę, i bez czerwonego kółka.
I napisz tutaj, na której stronie wyników google grafika
@spere:
Wpisałem „dziwisz kleryk Włoch” w googlach, dałem na „grafika” i pierwszy wynik to moje zdjęcie, trzeci to twoje. Faktycznie zajebiście ciężko je odszukać :)
„Jak cię złapią za rękę to mów że to nie twoja ręka” czyli „to nie ja, nie wiedziałem, nie moja wina a tak w ogóle to pi$&sz głupoty” xD