Wpis z mikrobloga

@Vermeerrr: jak zapomnieć o byłym chlooaku? Zmieniłam numer telefonu na który pisał nawet kilka miesięcy po rozstaniu, nie przeglądam jego social mediów, próbuje zająć głowę nauką, a najgorsze że i tak mi się czasem śni i cały dzień prawie mam zły humor. Stworzył fejk konto i napisał do mnie na messengerze. Poprosił o ostatnia rozmowę. Było to 19 czerwca. Mieliśmy porozmawiać we dwoje, a on przyjechał wówczas ze swoim dobrym kolega i partnerką (osoba towarzyszącą) z którą dzień wcześniej był na weselu. Był pijany, mówił że mnie kocha, zaczął się fo mnie tulić na jej oczkach. Odpychalam go. Pojechalismy na koncerty we czwórkę. Tamten kolega miał się zająć "ta dziewczyna".ogolnie mega dziwna akcja. Jak były zaczął trzeźwieć mówił że przykro i szkoda mu się zrobiło tamtej dziewczyny z wesela ♀️♀️♀️ potem już tylko napisał jedną wiadomość po tym całym wydarzeniu. Poczułam się okropnie. Ogólnie też wypisywał do mnie ssmy po pijaku gdy był na tym callymn weselu, chociaż ja już ich nie otrzymałam bo zmieniłam numer. Ma mnóstwo koleżanek, utrzymuję kontakt z ex, która mówi na mnie zle rzeczy.. Czuję się tak źle i rozczarowania. .. Nie wiem co ze sobą zrobić. Ucielam kontakt całkowicie
#rozstanie #zwiazki
  • 1