Wpis z mikrobloga

Sobota godzina 17 ja już po pracy na Tinderze/ Badoo zainteresowanie zerowe. Większość znajomych w związkach wchodzisz na jakiegoś facebooka i dobija cię to jeszcze bardziej bo wszyscy fajnie spędzają czas a ty siedzisz i dołujesz się w domu myśląc że zostaje ci się tylko naćpać na wieczór.... Ech brzydki ryj powoduje porażkę życiową (,) . Dzisiaj pozamulam do wieczora jutro wstane pójdę na siłkę potem odwiedzić mame powrót do domu i znów cały tydzień w pracy gdzie każdego dnia czujesz tylko frustracje. Życie jest piękne i pamiętaj twoj smutek powoduje to że nie poszedłeś jeszcze na Terapie, gdybym poszedł to Julka która nigdy nie doświadczyła takiej samotności wytłumaczyłaby mi że życie jest piękne tylko go nie doceniam.

Ostatnie 2 tygodnie próbowałem w klubach kogoś poznać ale znów dziewczyny tylko spławiały...

#przegryw #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 8
@AlienFromWenus: ale o co ci chodzi wartość faceta w oczach kobiet to wygląd ,to coś co czyni faceta interesującym w oczach kobiety , no i najgorsze co może być to status. Raz w Grecji poznałełem 18 i jej mamę miałem wtedy 32 lata mama nie miała nic przeciwko XD , a dziewczyna była bardzo ładna i kochała samochody i motocykle , 18 latka która znała zaawansowane techniki stosowane przez kierowców WRC
@AlienFromWenus: e tam , wcale nie musi być głodny , faceci nawet na litość podrywają , nawet na przegrywa , a ja nie chodzę głodny i mam #!$%@? , okaż ludziom empatię to ją wykorzystają , wiesz czego uczą ratownika wodnego , jak podpłynąć do topiącego , obezwładnić go tak żeby tonący nie utopił ratownika , a faceci zawsze rywalizują o zasoby i o kobiety. I w tej rywalizacji nie ma