Wpis z mikrobloga

@Pukpukciuchcia: dokładnie, celibat to w ogóle tak idiotyczny, nie-naturalny pomysł, że nie mam pojęcia, dlaczego jeszcze istnieje. Może właśnie kastracja zaraz po (albo przed?) święceniami by im w dotrzymywaniu celibatu pomogła, tylko pytanie - po co? Jak widzimy na przykładzie inceli, od braku seksu, bliskiego kontaktu itd w głowie zaczyna się porządnie #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
Nie byłem gotowy na to, że będzie to mówił z manierą typową dla księży. Trochę groteskowe.
  • Odpowiedz
@KrotkiSzpic: może to przez to, że ma taki chłopięcy(a wręcz kobiecy) głos i do tego wypowiada to tonem jakby znudzony recytował modlitwę
Jakbym słyszała młodego ministranta, a nie dorosłego chłopa

I do tego kto normalny mówi takie rzeczy idąc ulicą? A między sobą (i nie ślubując uprzednio celibatu) to róbta co chceta, o ile za zgodą dwóch stron

Nie takie rzeczy widziałam, ale to mnie jakoś całościowo obrzydziło i to
  • Odpowiedz
jakiś inny, jako zwykły facet to normalny filmik ale ze wrzuca to największy lewacki propagandzista chcący wypromować ten filmik to dno i wodorosty


@Kolti: a jakie ma znaczenie kto to wrzucił?
To nie jest zmyślony materiał ani plotki
  • Odpowiedz
ale tu nie o to chodzi, te szmaty mowia ludziom jak maja zyc wpieprzaja sie do polityki i mowia co jest moralne co nie. I #!$%@? o seksie ile wlezie a sami do konserwatywny i bogo bojnych nie naleza
  • Odpowiedz
@saakaszi:

W takim razie dlaczego ten "niby" ksiądz, który według ciebie nie jest księdzem kościoła katolickiego, został zawieszony w pełnionych obowiązkach przez arcybiskupa Józefa Guzdka - jednego z wyżej postawionych zwierzchników kościoła katolickiego w Polsce.


Była zbrodnia i jest kara w takim razie. Szczerze to się nie spodziewałem takiej reakcji kościoła xd
  • Odpowiedz