Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Fox_de_Clermont:

To nie jest ksiądz Kościoła Katolickiego

Jeśli coś wrzucasz to weryfikuj. Można się rozejść.

W takim razie dlaczego ten "niby" ksiądz, który według ciebie nie jest księdzem kościoła katolickiego, został zawieszony w pełnionych obowiązkach przez arcybiskupa Józefa Guzdka - jednego z wyżej postawionych zwierzchników kościoła katolickiego w Polsce.

https://www.rp.pl/kosciol/art36711271-ksiadz-wysylal-obsceniczne-wiadomosci-do-internautki-zostal-zawieszony

( ͡° ͜ʖ ͡°) XD
Czekam na fiikołki.
  • Odpowiedz
Na co on k.. liczył wysyłając komuś takie filmiki ze swoim głosem i z własną mordą? Że to przecież nie ma szans, żeby przedostało się na zewnątrz, przecież ta kobieta nie zrobiłaby mi na złość, a nawet jeśli to przecież nikt mi nie udowodni że to ja? To już gimbusy mają więcej rozumu.
  • Odpowiedz
@saakaszi: jakby założyć, że diabeł i Bóg istnieje to czy wyśmiewanie wszyskich wierzących na podstawie tego degenerata będzie na diabła korzyść? Oddala ludzi od Boga? Oddala. A powinno? Moim zdaniem nie. Powinno wzbudzić tylko złość ale mamy wolną wolę, możemy sobie robić co chcemy nawet w koloratce.

@KrotkiSzpic: dlatego w Biblii masz napisane, że pasterzem ma być ten, którego po owocach poznać możesz Który ma własną rodzinę, dzieci. Żebyś mógł
  • Odpowiedz