Wpis z mikrobloga

@Szczepan0302a: I jedno, i drugie, to nie jest ani lekarstwo, ani narkotyk. Moim zdaniem to jest specyfik pokazujący Twojemu mózgowi nieco inny wymiar pracy, inną perspektywę, inne kierunki, ale już to, co z tego zatrzymasz dla siebie, jest sprawą loteryjną. Możesz u siebie rozwinąć choćby zmysł artystyczny czy wrażliwość na sztukę, ale równie dobrze może Ci za którymś razem #!$%@?ć i uznasz, że #!$%@? z żoną, rodziną, bo mieszkanie w
  • Odpowiedz
@Szczepan0302a: 80% serotoniny jest w jelitach, zadbaj o nie. Jesli jesz syf, to powoli zmieniaj nawyki zywieniowe, po takim czasie co juz bedziesz jadl wiecej wartosciowych jedzen, to mozesz sprobowac z probiotykoterapia. Polecam w aptece, albo vivomixx w kapsulkach, lub sanprobi superformula. Jak bedziesz mial jakies pytania to pisz na pw.
  • Odpowiedz
@Szczepan0302a: prześledź moje wpisy na tagu #psychodeliki albo #psylocybina. Od hmmm już pół roku próbuję wyjść z depresji z pomocą między innymi psychodelików. Muszę przyznać że się to udało, jaka w tym rola psychodelików a jaka psychoterapii na którą uczęszczam? Ciężko powiedzieć. Myślę że mogło zadziałać jedno i drugie. Mam wrażenie że psychodeliki pomogły mi złamać pewne głupie przekonania jakie miałem na swój temat, i
  • Odpowiedz
@Szczepan0302a: pomogą spojrzeć na rzeczy z inne perspektywy i przepracować traumy ale co dalej będzie to zależy od Ciebie. Polecam film dokumentalny na netflixsie ( wiem, że to ściek ale dokumentalne mama całkiem spoko) fantastyczny świat grzybow gdzie między innymi jest psylocibinie i jej właściwościach albo nowy dokument : jak zmienić swój umysł czy jakoś tak i drugi odcinek jest poświęcony grzybom i ich działaniu szczególnie przy leczeniu depresji alkoholizmu
  • Odpowiedz
@Szczepan0302a: mogą pomóc. Nic na tym świecie nie jest magiczną pigułką. Mi się udało więc i tobie może się udać. W gruncie rzeczy to rozwiązanie jest prostsze niż się tobie wydaje ale to już może samemu chowasz przed sobą tą odpowiedź bo tak masz więcej zajęcia w tym abstrakcyjnym wszechświecie
  • Odpowiedz
@Szczepan0302a: i sprecyzuj co powoduje że jesteś taki a nie inny. Konkrety, nie banialuki. Dziennikuj, pytaj sam siebie a zrozumiesz na tyle możliwe że

Sam napedzasz to kółko bo no skąd miałoby wziąć energię, panie co pan nie słyszałeś że każdy jest kowalem swojego losu xD? Halo, zrozumienie wszechświata i praw życia/kosmosu, poznanie siebie żeby nie błądzić po omacku i sobie utrudniać samemu życie? Halo? Im bardziej rozumiesz w jakiej
  • Odpowiedz