Wpis z mikrobloga

@gumowy_ogur: Ja jakiś czas temu się na tym złapałem i od tamtego czasu jeżdzę z rozwalonymi drążkami w całym aucie od 2 lat bo nie mam kiedy poświęcić cały dzień na wymianę xd
@gumowy_ogur: Kurła samo życie xD wymieniałem sobie ostatnio wszystkie poduszki silnika plus poduszkę reakcyjną skrzyni biegów, a ona jest pod spodem auta, więc na koniec sobie ją zostawiłem. Dwie główne poszły w 10 minut mimo nakrętek 21 i 17, więc schodzę pod auto, cyk jedna śruba i się zaczęło XD POTĘŻNA nakretka nr 13 ledwo się kręci, aż ją obrobiłem xD No to zestaw do takich obrobionych #!$%@? cyk, idzie, idzie
@gumowy_ogur: kiedyś tak wymieniałem olej 2h bo myślałem że mam nasadkę na filtr a okazało się że nie mam. Olej spuszczony, a filtra nie ma czym odkręcić a że wieczór to nie miałem gdzie nabyć takiej nasadki albo klucza do filtrów. XD ależ mięsa wtedy poleciało xD
@gumowy_ogur: kiedyś tak wymieniałem olej 2h bo myślałem że mam nasadkę na filtr a okazało się że nie mam. Olej spuszczony, a filtra nie ma czym odkręcić a że wieczór to nie miałem gdzie nabyć takiej nasadki albo klucza do filtrów. XD ależ mięsa wtedy poleciało xD

Ja tak miałem mając gówniane nasadki do filtrów. 2h wbijałem w filtr wszystko co miałem, żeby to odkręcić xD