Wpis z mikrobloga

No napewno mają lepsze perspektywy na przyszłość niż ukraina patrząc na demografie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fflou:

Jeśli celem Rosji jest zostać skośnooką hordą to tak. Biali ruscy wymierają chyba najszybciej na świecie. Przewagę demografii robią takie ludy jak Buriaci albo chinscy koloniści na Syberii.
  • Odpowiedz
@fflou:

Tych ludów jest więcej, ale jak widać nawet one nie nadrobią ubytków. Jak chodziłem do szkoły to Rosjan było 175 milionów, teraz raptem 145, a ja wcale nie jestem taki stary.
  • Odpowiedz
@Makak87: Najwięcej się rodzi w Czeczenii co prawda muslimy ale białe. Masz jeszcze tatarów itp. Ruscy w 16lat podbili dzietność z 1.16 do 1.8 po inwazji w 2015 roku dzietnosc spadła i teraz mają 1.5 ale zyskali na aneksji krymu demograficznie w dłuższej perspektywie raczej uda im się przekroczyć 2.0
  • Odpowiedz
@fflou:
Przejrzyj sobie przyrost naturalny w rozlozeniu na regiony rosji, kilka zajawekk wrzucilem tutaj. Przejrzyj, odnies sie i wroc tutaj z tymi swoimi propagandowymi fikolami najnizszych lotow.
  • Odpowiedz
@fflou:
To sobie zobacz jakie jest tempo wymierania ludnosci w regionach etnicznie rosyjskich. Jesli z tego nie potrafisz wyciagnac koherentnych, logicznych wnioskow to albo jest debilem albo ci za to placa.
  • Odpowiedz