Wpis z mikrobloga

Widzisz a u nas do każdego stanowiska montażu szaf i nie tylko mamy powietrze ;)


@TheSznikers: Moe to wynika z tego ze u mnie nie ma czegos takiego jak "stanowisko do montazu szaf"

Czasem sie robi 4 szafy, czasem 10 a czasem 60. Stanowisko jest tam gdzie aktualnie jest miejsce :)) Nie dasz rady wszedzie wezy
  • Odpowiedz
Skoro jesteś człowiekiem starej daty to pewnie to że robota nam wyskakuje na paragonie z terminala to już w ogóle jest jakaś abstrakcja? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@TheSznikers: No tu mnie masz. Abstrakcja po calosci :D Po co to komu?

Ale skoro duzo pracujecie z phoenixem to nie wem czy zauwazyles. Jak jestes eko i ich opakowania przed wyrzuceniem chcesz "rozplaszczyc" to niezle ludziki wychodza. Nie
gorzki99 - > Skoro jesteś człowiekiem starej daty to pewnie to że robota nam wyskakuj...

źródło: comment_1657964742qPZsevttpEW3gVk6tv4wMZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99 Inteligentne zarządzanie produkcją, nad wszystkim panuje algorytm i każdy robi swoje, kierownik nie stoi nad Tobą i nikt Ci nie zmienia zadań co 5min. Ogólnie wygląda abstrakcyjnie ale działa całkiem spoko i nie tworzy się kołchoz jakby się mogło wydawać.
  • Odpowiedz
kierownik nie stoi nad Tobą i nikt Ci nie zmienia zadań co 5min.


@TheSznikers: Nademna tez nie stoi. Ja tez nie stoje nad innymi (a takie mam stanowisko ze niby powinienem)

Jak ludzie sa normalni i przychodza do roboty zeby pracowac a nie zeby sie wyspac i zgarnac wyplate to nie trzeba nad nimi stac.
I nie potrzeba do tego "paragonow" (grozy?:PP)
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99 Z tym staniem to była taka trochę przenośnia. Ale ogólnie od czasu gdy ten system ruszył zrobił się większy porządek i tak na prawdę ma się wrażenie, że pracuje się mniej a produkuje mimo to więcej. I to mówię ja szary robol z produkcji ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
i tak na prawdę ma się wrażenie, że pracuje się mniej a produkuje mimo to więcej. I to mówię ja szary robol z produkcji ( ͡º ͜ʖ͡º)


@TheSznikers: No to spoko. U nas wprowadzili "kanban" panie tragedia.

Ale juz sie przyzwyczailismy
  • Odpowiedz