Wpis z mikrobloga

@quintam: dziwię się, że ktoś wydaje TO COŚ na rynek, masakra! Ten faza to nieźle odklejony, bezkrytyczny lub kompletny baran i debil, że on sam nie widzi jak się prezentuje ta gownoksiążka. Ciężko w ogóle zrozumieć ten bełkot.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NorthWarrior: Myślę, że powodem dla którego Fazowski chciał samodzielnie wydać książkę było to, że za taką ilość książek jak wydałby w wydawnictwie dostaje o wiele więcej pieniędzy. W wydawnictwach autor dostałby max 10% zysku od sprzedaży pojedynczego egzemplarza książki, zaś wydając samemu może to być kilkadziesiąt %.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adamsowaanon: Można dodrukować, ale to kosztuje. Tym więcej Fazowski wydrukował za jednym razem tym mógł dostać większą zniżkę w drukarni. Innymi słowy im więcej zlecił egzemplarzy do wydrukowania, tym cena druku pojedynczej książki mogła być niższa.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NorthWarrior: Myślę, że powodem dla którego Fazowski chciał samodzielnie wydać książkę było to, że za taką ilość książek jak wydałby w wydawnictwie dostaje o wiele więcej pieniędzy. W wydawnictwach autor dostałby max 10% zysku od sprzedaży pojedynczego egzemplarza książki, zaś wydając samemu może to być kilkadziesiąt %.

@pelt: sądząc po jakości tych popłuczyn to wydaje mi się, że nikt nawet tego nie redagował, nie poprawiał pod żadnym względem, typ na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
typ na pałę zapisał co mu ślina pletła i wio do druku.

@NorthWarrior: Też mam takie wrażenie. Pewnie więc Fazowski zaoszczędził też na korekcie oraz redakcji.

Co zaś do tego, że żadne wydawnictwo nie chciałoby przyjąć jego książki to dodam tylko, że są w Polsce wydawnictwa wydające gorsze szmiry np.wiele książek z twórczości Beaty Pawlikowskiej jak "Agnes w Wenecji". Spójrz sobie na opinie tej książki ( ͡° ͜
@quintam Ludzie co preorderowali tą książkę pisali, że ich zamówienia kręciły się około 10 000, czyli dosyć dużo. Jeśli Faza ma dalej cały magazyn nią #!$%@? po licznych akcjach promocyjnych, a nawet filmie w którym błagał o jej kupno to chyba nakład oparł na liczbie swoich subskrypcji podzielonej przez 2 xD
@patrykoss: na taką fazolandie potrzebuje pewno 500.000pln plus,
Patronite przejedzony na bieżąco i podróże więc książka jest inwestycją aby zebrać budżet.

Jeśli zarobi te 30zl z ksiazki to potrzeba mu sprzedać 16.666 książek
@adamsowaanon: 500 000? nie żartuj :D to mu wystarczy na stan surowy głównego domu. Każdy mniejszy domek nawet 35m2 to teraz koszt jakieś 300k na gotowo z wyposażeniem. Same podłączenia mediów to będzie ze 100k przy takim "ośrodku". To są miliony, nie setki tysięcy złotych.