Wpis z mikrobloga

@noicomyzrobimy: Niestety ale patrzę po Łodzi i dokładnie tak to wygląda ( ͡° ʖ̯ ͡°) co więcej ani widu ani słychu panic sell oraz licytacji komorniczych (pojawia się tyle samo co 1-2-5 lat temu)
@affairz: W Lodzi to ta nowa inwestycja przy smiglego rydza ktorej ukoczenie jest zaplanowane za 1,5 zyczy sobie 10k z metra i ma prawie cala rezerwacje juz :D
@golomb13: Co Ty mi wrzucasz coś co jest w "ch" dalej. Mam doprecyzowywać km od rynku jako wyznacznik? Chodzi o fakt, że w tej okolicy w Marcu 2021 było po 8-9k bo chciałem kupić Reduta od DomBud i pamiętam, 60m2 za 8900. Słabe okolice w Krk zawsze będą po tyle. To może niech eksperci z tagu doprecyzowują gdzie będą spadki. Bo na dobrych lokalizacjach ich nie widzę ok? Przez dobre rozumiem
@kkrzysiek13: Na rynku pierwotnym albo ceny sa zamrozone albo minimalnie spadaja, majac na uwadze najnowsze raporty branzowe ale tez jak patrze po rynku szczegolnie krakowskim od listopada 2021 przynajmniej. Wiadomo ze deweloperka zareaguje ostatnia. ta inwestycja ktora podales za 12k jest nowa, zanim ja postawia minie 2 lata, moze dew mysli ze do tego czasu sie uspokoi - liczby jasno mowia ze sie nie sprzedaje - sporo dotychczasowych inwestycji w kraku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kkrzysiek13: bo negocjować można stare syfy otrzymane w spadku z truchłem starca w środku, stosunkowo nowych mieszkań nikt nie sprzeda z dużą przeceną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kkrzysiek13: To chyba weszło do sprzedaży dość niedawno. Termin realizacji praktycznie za równe 2 lata, a już ok 1/3 mieszkań sprzedanych lub zarezerwowanych. W tym 7 dużych w cenie ok 1mln zł
@kkrzysiek13: polecam zapoznac sie z przebiegiem nowej linii tramwajowej na Mistrzejowice, bo będzie skręcać dosłownie pod blokiem. Z jednej strony spoko bo blisko, z drugiej jednak hałas.

A sama okolica jest całkiem spoko, bo infrastruktura jest mocno rozwinięta.

W zasadzie to ta inwestycja nawet nie jest administracyjnie w Mistrzejowicach tylko na Prądniku Czerwonym. Mistrzejowice są po drugiej stronie Bohomolca :) A ciut dalej na południe są juz Czyzyny.