Wpis z mikrobloga

  • 664
Dobra, kręcimy Małysza. Użytkownik @Nowakovsky sprzedał mi dwa flakony #perfumy Bowling Green. Ufam ludziom i nie wierzyłem, że dla 80 zł można robić z siebie to co nasz oszuścik. Nie miałem oporu podać kodu blik - nie raz już tak robiłem interesy perfumowe z Mirkami i nie tylko. Tracking oczywiście jakiś lewy, Mirek się nie odzywa.

Jeśli ktoś twierdzi, że on nie odczytał wiadomości to się myli. Wczoraj udzielał się na Mirko, ale po moim przypomnieniu się usunął komentarz/wpis (był widoczny na jego profilu).

Nie lubię być dymany i po weekendzie pójdzie pisemko do prokuratury z zawiadomieniem o możliwości popełnienia przestępstwa. Nic mnie to nie kosztuje, a może uprzykrzyć życie cwaniakowi . Drogi @Nowakovsky wiedz, że to nie zostanie tak szybko umorzone jak robi to policja, a w Internecie nie ma kwoty minimalnej określającej przestępstwo :)
Masz czas do końca weekendu na zwrot/wysyłkę.

#afera
cibronka - Dobra, kręcimy Małysza. Użytkownik @Nowakovsky sprzedał mi dwa flakony #pe...

źródło: comment_1657873777rKz0eyyssuI3fn6n4As8bF.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
@Kryspin013: czekam do jutro do końca dnia, bo Revolut wysyła z litewskiego banku.

Jeśli jutro nie będzie kasy na koncie piszę piękny list polecony.
Przygotowałem już sobie adres prokuratury, kupiłem nawet nowy toner żeby wydrukować dokumentację :)
  • Odpowiedz
@Nowakovsky: nie, masz jeszcze czas do jutro do końca dnia.

Idę ci na rękę - możesz wysłać blika/revoluta (nie przelew) i będę miał pieniądze natychmiast. Mój nr tel masz. Jeśli przyjdzie też przew z revoluta to ci go odeślę.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: powiedziałem mu "wtorek", więc niech tak zostanie. Poza tym, jutro jestem zbyt zajęty żeby poświęcić czas na tę sprawę. W środę będę miał wolniejszy dzień i przeznaczę go na zaległości.
  • Odpowiedz
Poza tym, byłem na tyle przewidujący, że mam zapisaną całą naszą rozmowę, "potwierdzenie" przelewu z Revoluta. Z doświadczenia wiem, że prokuratura/sąd więcej nie potrzebują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kryspin013 masz tak mało rzeczy do roboty, wtrącasz się między "wódkę i zakąskę"? Znajdź sobie hobby, bo ta sprawa ciebie nie dotyczy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Nowakovsky: po #!$%@? mnie wołasz jak za chwilę się znowu zesrasz i usuniesz złodzieju?
  • Odpowiedz
Jak tam, oddał kasę ostatecznie? Co za bzdury tu wypisywał standardowo?


@Krs90: Jeszcze nie. Twierdził, że revoult przedłuża. Wkleił kolejny dowód na przelew (ten sam screen z revoulta) i trochę cisneliśmy bekę, że nikt go nie wołał do tego wpisu a on odpisał po 10 minutach - więc musiał cały czas ten wpis śledzić xD
  • Odpowiedz