Wpis z mikrobloga

  • 664
Dobra, kręcimy Małysza. Użytkownik @Nowakovsky sprzedał mi dwa flakony #perfumy Bowling Green. Ufam ludziom i nie wierzyłem, że dla 80 zł można robić z siebie to co nasz oszuścik. Nie miałem oporu podać kodu blik - nie raz już tak robiłem interesy perfumowe z Mirkami i nie tylko. Tracking oczywiście jakiś lewy, Mirek się nie odzywa.

Jeśli ktoś twierdzi, że on nie odczytał wiadomości to się myli. Wczoraj udzielał się na Mirko, ale po moim przypomnieniu się usunął komentarz/wpis (był widoczny na jego profilu).

Nie lubię być dymany i po weekendzie pójdzie pisemko do prokuratury z zawiadomieniem o możliwości popełnienia przestępstwa. Nic mnie to nie kosztuje, a może uprzykrzyć życie cwaniakowi . Drogi @Nowakovsky wiedz, że to nie zostanie tak szybko umorzone jak robi to policja, a w Internecie nie ma kwoty minimalnej określającej przestępstwo :)
Masz czas do końca weekendu na zwrot/wysyłkę.

#afera
cibronka - Dobra, kręcimy Małysza. Użytkownik @Nowakovsky sprzedał mi dwa flakony #pe...

źródło: comment_1657873777rKz0eyyssuI3fn6n4As8bF.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
@cibronka: Bardzo dobrze robisz OPie, dojedź tego polskiego śmiecia.

@Nowakovsky: Odniesiesz się kolego co się stało z tą paczuszką? Oczyścisz się z zarzutów czy gacie już obsrane?

@a__s: Szanowna "Pani" Moderator, czy serwis wyklep.pl dopuszcza takie oszustwa względem użytkowników i nic sobie z tego nie robi? Pytam z ciekawości, bo wiem że banowanie za żyto i jęczmień (na oku) to priorytet. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cibronka: nie, że popieram oszusta, ale wołaj jeśli uda Ci się nakłonić wymiar sprawiedliwości do pochylenia się nad wyłudzeniem 80zł przez nick na wykopie xd
  • Odpowiedz
a w Internecie nie ma kwoty minimalnej określającej przestępstwo :)


@cibronka: Nie w internecie, a w paragrafie o oszustwo. Dlatego według prawa lepiej #!$%@?ć 1kg pomidorów malinowych z Biedronki, niż nabić je jako zwykłe pomidory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cibronka: dam plusa, ale na przyszłość to nie blikiem, a normalnym przelewem bankowym i jak to jakieś konto co ma 3 miesiące to opłać kuriera za pobraniem i tyle
  • Odpowiedz
dam plusa, ale na przyszłość to nie blikiem, a normalnym przelewem bankowym


@Shatter: Inaczej się nie da bo:
- gardzi allegro
- gardzi OLXem
- akurat coś bank nie działa
- jego brat ma kancelarie prawniczą
- on jest w kontakcie z księgowym i inaczej się nie da
- osobiście można, ale w sumie nie można
- tylko blik bo go ktoś kiedyś wystawił i tylko tak

Dopisz jakąkolwiek ściemę tutaj
Krs90 - > dam plusa, ale na przyszłość to nie blikiem, a normalnym przelewem bankowym...

źródło: comment_16578925838BwtxBf5t0wHdAOREKRx9d.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz