Wpis z mikrobloga

  • 664
Dobra, kręcimy Małysza. Użytkownik @Nowakovsky sprzedał mi dwa flakony #perfumy Bowling Green. Ufam ludziom i nie wierzyłem, że dla 80 zł można robić z siebie to co nasz oszuścik. Nie miałem oporu podać kodu blik - nie raz już tak robiłem interesy perfumowe z Mirkami i nie tylko. Tracking oczywiście jakiś lewy, Mirek się nie odzywa.

Jeśli ktoś twierdzi, że on nie odczytał wiadomości to się myli. Wczoraj udzielał się na Mirko, ale po moim przypomnieniu się usunął komentarz/wpis (był widoczny na jego profilu).

Nie lubię być dymany i po weekendzie pójdzie pisemko do prokuratury z zawiadomieniem o możliwości popełnienia przestępstwa. Nic mnie to nie kosztuje, a może uprzykrzyć życie cwaniakowi . Drogi @Nowakovsky wiedz, że to nie zostanie tak szybko umorzone jak robi to policja, a w Internecie nie ma kwoty minimalnej określającej przestępstwo :)
Masz czas do końca weekendu na zwrot/wysyłkę.

#afera
cibronka - Dobra, kręcimy Małysza. Użytkownik @Nowakovsky sprzedał mi dwa flakony #pe...

źródło: comment_1657873777rKz0eyyssuI3fn6n4As8bF.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
@cagogsg: @Krs90: panowie, dajcie sobie z nim spokój. Każdy już wie, że to zwykły oszust ale chłop jest tak uparty, że nigdy się nie przyzna - dla niego najważniejsze jest żeby okraść kogoś na drobne bo mu mama kieszonkowego nie daje. Odpuście bo szkoda czasu na takiego pisowca.
  • Odpowiedz
@Nowakovsky: podziwiam twoja dziecięca naiwność i optymizm, chciałbym być tak uśmiechnięty mając nad sobą widmo aresztu do wyjaśnienia + od 6 miesięcy do 8 lat więzienia. przestań lepiej pisac bo utrudniasz robotę adwokatowi z urzędu, bo na innego sobie nie będziesz mógł pozwolic. W bajeczki o resocjalizacji nikt ci już nie uwierzy. Dochodu pewnie też nie masz, więc nie opłaca się ciebie trzymać na wolności, bo i tak poszkodowanych nie
  • Odpowiedz
@cibronka: ja również jak już wspomniał @Krs90 zostałem okradziony na kwotę 115 zł. Również podałem kod blik. Niestety nie mam screenshotów, a historii rozmowy juz nie widac bo zostalem dodany na czarno ( ͡° ʖ̯ ͡°) W takim wypadku mozna cos zrobic?
  • Odpowiedz