Wpis z mikrobloga

  • 664
Dobra, kręcimy Małysza. Użytkownik @Nowakovsky sprzedał mi dwa flakony #perfumy Bowling Green. Ufam ludziom i nie wierzyłem, że dla 80 zł można robić z siebie to co nasz oszuścik. Nie miałem oporu podać kodu blik - nie raz już tak robiłem interesy perfumowe z Mirkami i nie tylko. Tracking oczywiście jakiś lewy, Mirek się nie odzywa.

Jeśli ktoś twierdzi, że on nie odczytał wiadomości to się myli. Wczoraj udzielał się na Mirko, ale po moim przypomnieniu się usunął komentarz/wpis (był widoczny na jego profilu).

Nie lubię być dymany i po weekendzie pójdzie pisemko do prokuratury z zawiadomieniem o możliwości popełnienia przestępstwa. Nic mnie to nie kosztuje, a może uprzykrzyć życie cwaniakowi . Drogi @Nowakovsky wiedz, że to nie zostanie tak szybko umorzone jak robi to policja, a w Internecie nie ma kwoty minimalnej określającej przestępstwo :)
Masz czas do końca weekendu na zwrot/wysyłkę.

#afera
cibronka - Dobra, kręcimy Małysza. Użytkownik @Nowakovsky sprzedał mi dwa flakony #pe...

źródło: comment_1657873777rKz0eyyssuI3fn6n4As8bF.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
  • 1
@owynek nie, to jakiś lewy numer paczki. Niby odesłał kasę na moje konto przelewem z Revoluta. Jeśli wysłał to w poniedziałek będę miał. Jeśli nie wysłał i podrobił potwierdzenie to pcha się w jeszcze większe kłopoty z prawem.
  • Odpowiedz
@cibronka: Przypadkiem sama próba oszustwa nie podchodzi już pod jakiś paragraf? ( ͡° ͜ʖ ͡°) dopiero jak rozkręciłeś inbe to łaskawie "podobno" oddał kasę.
  • Odpowiedz
  • 2
@cagogsg też trafiłem na czarną i nie mogę mu odpowiedzieć we wpisie, w którym twierdzi że kasę oddał i jest po sprawie.

No nic, poczekamy do poniedziałku i zobaczymy.

@Krs90 - nie wiem, ale się dowiem. Podpytam radcę prawnego, który już raz pomógł mi dojechać gościa. Tamten połasił się na 300 zł, do egzekucji komorniczej było finalnie ponad 1.3k jak dobrze pamiętam.
  • Odpowiedz
przelew idzie z Litewskiego konta


@Nowakovsky: Taki uczciwy chłopak a tak się musi ukrywać przed tymi okropnymi ludźmi, no zero sprawiedliwości, ale przynajmniej zbroja obsrana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nowakovsky: Obsrana zbrojo, to dlaczego jak tylko usłyszałeś słowo prokuratura to potulnie zwracasz kasę? Strach obleciał co? Pytałeś swojego brata który ma kancelarię prawniczą albo swojego radcę prawnego co zrobić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jeszcze parę osobom kasę wisisz, im też oddasz?
Całkiem fajny wzór powiadomienia tutaj wrzucił, dość łatwo go uzupełnić i wysłać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nowakovsky: no wcale nie masz obsranej zbroi, wrzucając na czarną listę ludzi, którzy plusuja komentarze / wpisy o tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) zgłoszenia do moderacji też robisz błyskawicznie .

Na pewno nie zapomnę twojego tupetu, bo mając zal do osoby oszukanej, że trzyma wpis "oczerniajacy cię" pomimo że rzekomo wykonałeś przelew XDD no trzeba być naprawdę wyrachowanym.

ciesz się że OP dał ci czas na
  • Odpowiedz
Porada dla pozostałych "o" (poszkodowanych) - kto ma czas, idźcie od razu na policję, nie ma co dawać mu szansy, widzicie że ten osobnik nie ma żadnej pokory i warto go sprowadzić na ziemię ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz