Wpis z mikrobloga

Mirek (zmienione) 27 Warszawa

Zgłoszenie 9e16daa6a9161944 z dnia 2022-07-13 02:43:22

Imię: Mirek (zmienione)
Wiek: 27
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
zjebem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na poważnie to przede wszystkim śmieszek, żartuje ze wszystkiego czego tylko się da, czasami nawet za dużo. Po drugie lubię się droczyć z ludźmi w granicach rozsądku, w drugą stronę też nie mam z tym problemu i mam ogromny dystans do siebie oraz otaczającego świata, także jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że przedobrzysz. Bliżej mi do introwertyka niż do ekstrawertyka, ale nie jest to tak, że siedzę 24/7 na dupie w domu i nie mam znajomych, jak jest możliwość wyjść spotkać się ze znajomymi to nie odmawiam. Ludzie raczej mnie lubią i chyba budzę zaufanie bo często zwierzają mi się z prywatnego życia. Ja również jestem w miarę przyjaźnie nastawiony do ludzi, o ile ktoś mi nie podpadnie. Nie lubię i nie umiem o sobie opowiadać, reszta wyjdzie w rozmowie.

Wygląd
187 cm, ~80kg wagi, szczupła sylwetka, morda nienajgorsza, ogarnięta broda i mistyczne zakola, ale jeszcze tragedii nie ma i na łyso golić się nie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°) od wielu lat się zbieram na siłownię, ale jakoś mi nie po drodze, znajoma mirabelka oceniła 'obiektywnie' jako 7/10 jeżeli coś to komuś mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zainteresowania
Przede wszystkim sport, od dzieciaka byłem bardzo usportowiony i chwytałem się wszelkiego rodzaju aktywności, na dzień dzisiejszy takie moje top3 to piłka nożna, siatkówka i rower. Poza tym szeroko pojęte nowinki technologiczne i od tego sezonu mocno wkręciłem się w F1. Lubię sobie wieczorami spacerować albo pograć ze znajomymi na kompie, ale nie jest to rzecz która ma niewiadomo jak wysoki priorytet dla mnie. Pewnie jeszcze są dziesiątki mniejszych o których nie pamiętam, ale na pewno nie będę zanudzał tymi powyżej. Od czasu do czasu obejrzę coś, preferuje filmy, chociaż też bardzo rzadko zdarzają się jakieś seriale.

Czego oczekuję?
Na pewno komunikacji, żeby nikt nie kładł się spać #!$%@? na drugą osobę ani nie było problemów, że ktoś nie zaspokaja czyichś potrzeb. Jak wiadomo my faceci nie potrafimy się domyślać więc miło by było jakbyś rozmawiała i żebyśmy oboje dążyli żeby było jak najlepiej. Po drugie uważam, że powinniśmy się nawzajem napędzać a nie rzucać sobie kłody pod nogi. Poza tym nie mam żadnych oczekiwań, wolę być pozytywnie zaskoczony niż rozczarowany, że sobie coś ubzdurałem i druga osoba tego nie ma.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Każdy podczas którego oboje będziemy uśmiechnięci, nie da się codziennie przenosić gór. Raz będzie to spontaniczny wypad za miasto, kolejnym razem pójdziemy na spacer i zakupy, a potem coś ugotujemy i odpalimy film, a jeszcze innym razem spędzimy cały dzień przed TV obżerając się niezdrowym żarciem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
ślub - nie jest dla mnie mega ważny, ale nie mam nic przeciwko
dzieci - tak, lubię dzieci a one mnie i chciałbym mieć kiedyś kopię siebie oraz osoby z którą zamierzam iść przez życie
używki - alko okazjonalnie, papierosy kategorycznie nie

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirekszukamirabelki
  • 4