Wpis z mikrobloga

@grooles: a tak na powaznie to wez pod uwage ze na tych zdjeciach ludzie maja inny typ twarzy, w necie napewno znajdziesz jakis skrótowy opis cech ktore charakteryzuja dobrze dobrana fryzure
  • Odpowiedz
@grooles: ją w środę również ściąłem, po ponad 9 latach co daje 1/2 życia... bałem się jak cholera, długo wybieram fryzjera, znalazłem najlepszego w Szczecinie, nie mam wyobraźni więc zdałem się na gościa (kobietom nie ufam w tych sprawach) i jestem mega pozytywnie zaskoczony, polecam! jak ktoś już pisał, maszynką krócej po bokach i z tylu, dłużej na górze, dobra pasta plus lakier jak masz słabe włosy i do roboty
  • Odpowiedz
@grooles: jeżeli masz naprawdę okrągłą głowę to może to wyjść różnie i mój fryzjer polecał mi wtedy zaczesywanie włosów na bok i podwyższanie ich lekko po jednej stronie.

Mimo wszystko od kilku lat moje włosy głównie opierają się na skróconych bokach, dłuższej górze i przede wszystkim wystopniowanych bokach. Jest to najważniejsze bo powoduje to, że nie widać granicy pomiędzy krótkimi bokami a długą górą. Wtedy tak naprawdę nie zwraca się uwagi na skrócone boki bo tworzy się jedna całość. Ale w moim przypadku gdybym nie skrócił boków to wyglądałbym jak małpa, nie da się włosów tam układać bo sterczą.

Chodzi o to, żeby Cie nie wyciął jak jakąś disco-cipę, która goli maszynką boki i górę ma dłuższą a granicę by szło odmalować
  • Odpowiedz