Wpis z mikrobloga

@Drug: stary, ja mam budzik za 6,5h. i na 9:30 do fryzjera na drugi koniec miasta. w #!$%@? wigilie po znajomosci, ale fryzjer dobry w #!$%@?. i nie moge zasnac, ciagle sie waham, stresuje sie jak nei wiem xD
  • Odpowiedz
@grooles: jak dobry fryzjer, to sam sie go spytaj, pogadaj. Doradzi bez problemu. Bedzie mial duze pole do manewru. Jak tak dlugo mogles wytrzymać z kucem???
  • Odpowiedz
@Drug: dziewczyna ze mna zerwala po 3,5 roku. nie ma lepszego momentu na zmiany.

@Radkovv no wlasnie jest dobry i jest drogi (ale raz sobie pozwolę, ten jeden #!$%@? jedyny). Tylko chcę tam przyjść z czymś żeby mu pokazać mniej więcej i mam nadzieje, ze on zrobi jakieś cudeńko :D nie wiem jak moglem wytrzymac. w gimnazjum wiadomo bunt. w liceum jakos tak z przyzwyczajenia/lenistwa. Potem poznalem moja dziewczyne i "po
  • Odpowiedz
@grooles: tylko cioty scinaja kuce ziom, nie pamietasz co to znaczy być rockstarem? jak będą ci scina kuca to wybraz sobie ze tym nożyczkami tną twoje wewnetrzne dziecko zwyrodnialcu, wszyscy twoi bohaterowie patrzą z pogardą.
  • Odpowiedz