Wpis z mikrobloga

@KosmicznyPaczek ale jak to pochować. Kto tyle dau najpierw bombelkom później emerytom. Tak dzielnie walczą z Putinem, Unią Europejską i nie uginają się przed karami czy to za praworządność czy to za ekologię. Trudny (umysłowo) rząd na trudne czasy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ocieplić dom warto, mniej wydawać w czasach kryzysu też. Dla mnie rady jak najbardziej ok. Co mają powiedzieć? Wydawajcie na głupoty?
  • Odpowiedz
@mat0707: Rady ok, ale przypomnę że Czarnek akurat jeść mniej nie musi bo pensja ministra w związku z inflacją poszła w górę. Pensja Kowalskiego już nie...
Zresztą to jest kpina aby oni dawali takie rady Polakom, gdy to ich polityka pośrednio przyczyniła się do tak wysokiej inflacji i wzrostu cen.
  • Odpowiedz
@Niszczyciel666: cytując pisowskiego wyborcę: wolę żyć biednie niż z pederastami, pod dyktando unii i niemieckiego sługusa Tuska. Jak to przeczytałem to mi opadły witki, przeciętny wyborca PiS jest zastraszony przed zachodem, który ma zniszczyć kraj podobnie jak ruscy i tak jak oni dadzą putinowi całe poparcie tylko żeby nie było parady gejów
  • Odpowiedz