Wpis z mikrobloga

@yksjak: Konop nagrał dobry film, ale nie zapominajmy jak nagannej i obrzydliwej manipulacji dopuścił się w sytuacji z Leksiem i jaką burzę wywołał swoim filmem, jednak zasugerowanie ze sie wykorzystuje 14-letnie dziewczynki jest dużo gorsze niż zasugerowanie, że się kupuje wyświetlenia, choć Wardęga na krytykę i to mocną zasłużył.

Gimper ewidentnie chciał zcancelować Atora, jednak mu się to nie udało, Atora kanał ma swoich odbiorców i idzie mu całkiem nieźle.
@matysbest: No nie wiem, ja dałem łapkę w dół ze względu na to że
Po 1. Odpowiadał długo
Po 2. Odpowiedział specjalnie teraz dziwnym trafem zbiegło się to z ogłoszeniem na fejmie a konto na insta prywatne
Po 3. Zwyczajnie nudzi mnie ta drama i miałem nadzieję że wyjaśnią sobie wszystko na Cage czy czymś takim gdzie nie będzie 3 tygodni przygotowań z jednej czy drugiej strony tylko wymiana argumentów

Pewnie
@kalopsia: ale jak ją niby wykorzystał? To ona pierwsza do niego napisała i to ona wyszła z propozycją spotkania lub wysłania nudesów za pieniądze. Otrzymanie zdjęcia penisa w bieliźnie, to nie jest wykorzystanie, tym bardziej że chyba to ona pierwsza wysłała mu jakieś softy. Ona wyglądała na jakieś 20 lat spokojnie... Ja wiem, że powinien o ten wiek zapytać, jego błąd, ale czy znowu aż tak niewybaczalny? Dla mnie to ta