Wpis z mikrobloga

#bekazkonfederacji #konfederacja #bekazprawakow #bekazkuca #bekazpodludzi #marcinrola #ruskieonuce

Wiadomo że Marcin Rola ośmiesza się regularnie i w każdy możliwy sposób. Mówimy w końcu o czołowym dziennikarzu Konfederacji, więc zapraszanie szurów takich jak Jerzy Zięba, Iwan Komarenko, Edyta Górniak, Korwin Mikke jest na porządku dziennym.

Ale to wypowiedź jest najgłupsza jaką u niego słyszałem.
Przeżyjmy to jeszcze raz:
M_xxx - #bekazkonfederacji #konfederacja #bekazprawakow #bekazkuca #bekazpodludzi #ma...
  • 3
@M_xxx: Kiedyś miałem taką wręcz pasję (w sumie to w tym przypadku można użyć obu znaczeń słowa), że regularnie oglądałem tego typu odpały. Marcin Rola, Kolonko zanim poznał prawdy wszechświata, Cejrowski czy ksiądz Oko. No i oczywiście zaoranie lewaków JKM, czyli samozaoranie i zrobienie z siebie durnia. Wtedy to się lepiej oglądało z perspektywy świadomego widza, rozumiejąc o co tak naprawdę chodzi takim ludziom. Z kolei dla odbiorcy łykającego taką propagandę
@M_xxx: powiedzieć "kretyn" o tym "redaktorze" to nic nie powiedzieć. Piękna, rosyjska V kolumna... Nic się człowiek nie nauczył z tego, że powinien uważać co mówi. Zapomniał, że został prawomocnie skazany i znowu gada jak potłuczony... Czy aby jego Putin teraz nie rozegrał jak dzieciaczka? xD