Wpis z mikrobloga

Pytanie do #programista15k #programowanie.
Czy istnieje rynek zleceń w #java czy #kotlin? Mam na myśli dorabianie po godzinach przy jakimś projekcie na kilka miesięcy.

Gdzie szukać takich zleceń?
Dorobił bym w ten sposób, ale nie wiem jak się za to zabrać. Są same ogłoszenia o prace na pełen etat.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blacksmith94x: Są tam też Polacy ale wiadomo - o wiele mniej. Może poszukaj grupek na Facebooku?
Ogólnie upwork i freelancer są spoko i udało mi się tam złapać jakieś zlecenia ale od razu Cię ostrzegę, że może być ciężko zacząć. Dużo konkurencji, która będzie się starała zdobyć zlecenie niskimi cenami.

Poczytaj poradniki jak przygotować swój profil pod to aby zdobywać tam zlecenia i nie dawaj niskich cen. Da się przebić
  • Odpowiedz
@blacksmith94x: Ten nasz polski rynek "pracy" w Javie (ten z ogłoszeń i spamu "rekruterów") to głównie jedno wielkie outsourcingowe dno (w przeważającej większości interesuje ich tylko transakcja w której można sprzedaż zachodowi deva zapakowanego w 8h bloki albo nic). Szukałem kiedyś projektów na część etatu - wychodząc z założenia, że przecież nie ma sensu dłubać jakiegoś korpo łajna na cały etat - ale tego jest może z 1‰ rynku (ledwie
  • Odpowiedz