Wpis z mikrobloga

@sirbober: to przez brak pracowników. System wynagradzania poczty polskiej jest taki że każdy czy na wsi w warmińsko mazurskim z 20% bezrobociem czy w Warszawie czy takim Wrocławiu płacą 2300. A tam gdzie jest małe bezrobocie za 2300 nikt się nie wyrywa do takiej pracy. W takiej biedronie czy lidlu, tam gdzie trudniej pozyskać pracownika to płaca więcej.
  • 0
@Atx0937 a nie, to ok, niech leży jeszcze miesiąc, pewnie. 3-5 dni to przewidywany czas dostawy normalnie.

PS Nie zawsze można wybrać usługę PP, czy nawet przewoźnika. Ja PP nigdy nie wybieram.
@sirbober: Bardziej chodzi mi o to, że cały czas jest Narzekanie na usługi PP, a nikt nie broni wyboru czegoś droższego :) jakoś nikt nie chce płacić 200 usd za wysyłkę kurierem z Chin tylko zamawia bezpłatna pocztą :)
  • 0
@Atx0937 No tak, faktycznie, to wcale nie jest problem z PP, że się nie wywiązuje ze swoich zobowiązań. Wcale nie chodzi o to, że to jest państwowa instytucja, która ciągnie miliony dofinansowań co roku.
która ciągnie miliony dofinansowań co roku.


@sirbober: Która nie dostaje nic od swojego właściciela - państwa - więc jest niedofinansowana i brakuje chociażby technologii. Jak mnie #!$%@? mit, że Poczta dostaje jakieś pieniądze od państwa, jak ono się nie wywiązuje nawet z zapłaty subwencji na usługę powszechną. xD