Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 501
Przed samymi Wydarzeniami w #polsat została puszczona reklama #orlen
Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że siedzą w studiu łudząco podobnym do tego z Wydarzeń. Aktor dziennikarz pyta się aktora eksperta, czy to prawda, że ceny paliwa to wina wojny na Ukrainie. Na to ten drugi odpowiada, że oczywiście, że tak, ale i tak jest zajebiście. Kurtyna.

#bekazpisu #propaganda ##!$%@? #obajtek #inflacja
KosmicznyPaczek - Przed samymi Wydarzeniami w #polsat została puszczona reklama #orle...

źródło: comment_1657721158jdWZPJiz7MFUpFlZrC6YXA.jpg

Pobierz
  • 26
@KosmicznyPaczek: to ta reklama ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz mam troche wolnego od jezdzenia samochodem ale jak jeszcze nie dawno wiecej jezdzilem to w radiu non stop leciala podobnie ale była troche inna mniej wiecej cos takiego:

-czy wzrost cen paliw to wina wojny w ukrainie?
- tak, paliwo podrozalo przez wojne w ukraine
-a więc jednak to prawda ze paliwo zdrożało przez wojne w ukrainie
-
Ksemidesdelos - @KosmicznyPaczek: to ta reklama ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz mam troche wolnego ...
Jak kiedyś zerkałam na tvp info z ciekawości, to teraz omijam z daleka, wiadomości oglądam sporadycznie.

@justypl: znaczy to tylko i wyłącznie o tym ze wcześniej tez ci prali mozg tylko nie byłaś tego świadoma ¯\_(ツ)_/¯
takiego prania mózgów dawno nam nie serwowano

@justypl: właśnie o to chodzi, że piorą już od ładnych kilku lat co powinnaś zauważyć skoro oglądałaś różne media

Słuchaj może ustawimy się za garażami żebym mógł ci wpi&&-$-$ za gatanie głupot śmierdzący pisowski kłamco?
@KosmicznyPaczek: Polsat to Solorz, a Solorz to top5 najbogatszych ludzi w Polsce. Otoz pan Solorz robi swoje interesy po cichu, jest bardzo "low profile" biznesmenem, prowdzi sobie Polsat, kupil sobie Polkomtela (od panstwa), wygrywa przetargi swoimi spoleczkami na duze pasma czestotliwosci, buduje w Wawie mosty za ogromne polacie terenow... Taki zwyczjany przedsiebiorca, ktory zaczal od sprzedazy zniczy w latach 70 pod cmentarzami, potem dorobil sie bardzo, podobno mial jakies teczki w