Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem na etapie zakupu mieszkania. Planuję zakup z rynku wtórnego, ale nie wykluczam też pierwotnego. Mam pytanie do osób które zwracały kiedykolwiek na to uwagę, bo internet mówi inaczej niż mi się wydaje. Otóż mieszkałem w życiu w dwóch mieszkaniach. Jedno było w bloku z wielkiej płyty, a drugie z cegły. Wielka płyta - nigdy nie słyszałem sąsiadów, gdyby nie spotkania na klatce, w windzie pomyślałbym, że sam mieszkam w bloku. Cegla - słyszalny dzwiek telewizora, rozmowy oczywiście nie byłem w stanie powtórzyć słowo w słowo, ale bardzo słyszalne, tupanie, otwieranie szafek itp. W internecie natknąłem się na opinie, że cegła ma dużo lepszą akustykę niż wielka płyta.. Jak to jest u was? Jest to jeden z wazniejszych aspektów na który chcę zwrócić uwagę podczas zakupu mieszkania.
#budownictwo #mieszkanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cde0e619e9eb9c3e3ba08a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ja z rodzicami mieszkałem w wieżowcu z wielkiej płyty i było cicho. Potem kupiłem swoje mieszkanie w bloku czteropiętrowym z wielkiej płyty i tutaj jest dramat. Słychać nawet jak ktoś puszcza pierdy na kiblu. Z jednej strony mam sąsiadów takich typowych stypendystów 500+ discopolowców, którzy co weekend imprezują. Z drugiej strony mam sąsiada (rozwodnik lub stary kawaler 50+) który od samego samego rana puszcza muzyczkę ale nie discopolo tylko bardziej