Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak kilka lat temu pracowałam w restauracji przy przytowaniu żarcia na jedno z Wesel. Para mloda menadżerce mówila podczas imprezy że wszystko jest super a gdy przyszli się rozliczyć okazało się że liczyli mięso na półmiskach, sprawdzali papier w ubikacjach... Pewnie parę rzeczy by się znalazło ale już sama nie pamiętam xD ogólnie wyszło że impreza była nieudana bo restauracja nie wywiązała się totalnie z niczego xD chyba dobrze się dobrali na resztę życia..

Tak mi się heheszki przypomniały z poprzedniej roboty xD

#heheszki #gownowpis #feels #pracbaza
  • 62
  • Odpowiedz
@woda48: nie twierdzę że nie ma restauracji które sobie lecą w kulki. Dostałam rozpiskę na kuchnie ile mięsa zrobić i było robione więcej w zapasie zawsze. Na tyle imprez co tam pracowałam tylko ta jedna wg klientów była niewypałem a koleżanki nie siedziały na dupie na fajce tylko co chwila latały na sali. Klienci z imprezy wyszli serio zadowoleni co było mindfuckiem dla menadżerki kiedy się okazało że przyszli z
  • Odpowiedz
@uriel_ck: najgorsi to są nowobogaccy. pewnie to właśnie problem @sikalafou. chłop pochodzi z robotniczej rodziny (stąd pewnie taka pogarda dla pracowników fizycznych) pewnie się wkręcił w jakieś korpo na wysokie stanowisko (#!$%@?ąc wszystkich za wszystko i liżąc dupę wszystkim ponad nim) dostaje te 6k-7k na rękę i mu się wydaje, że jest panem świata. A kultury za grosz nie ma.
  • Odpowiedz
Może zrobisz osobny wpis o swoich sprawach w sądzie? Brzmi ciekawie i możesz kogoś zainspirować.


@Qer: to mogłoby być bardzo ciekawe jeżeli byłoby z kim tu dyskutować. Niestety spójrz na ludzi, którzy mi odpisują. Większość to półdebile, którzy niczego w życiu nie zobaczyli, gówno zarobili, a mają najwięcej do powiedzenia, a jak coś im się nie zgadza z ich światopoglądem to rzucają: "troll", "pasta", i tym podobne pierdy charakterystyczne dla
  • Odpowiedz
ja jestem mściwym, wrednym #!$%@?


@sikalafou: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

I dlatego praktycznie co drugi dzień wylewasz frustracje na pracowników fizycznych wrzucając na czarno każdego kto ci to wytknie i zasugeruje że tak na serio to siedzisz w gównopracy i mieszkasz z mamą a na wykopie piszesz alternatywny życiorys XDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@uriel_ck: najgorsi to są nowobogaccy. pewnie to właśnie problem @sikalafou. chłop pochodzi z robotniczej rodziny (stąd pewnie taka pogarda dla pracowników fizycznych) pewnie się wkręcił w jakieś korpo na wysokie stanowisko (#!$%@?ąc wszystkich za wszystko i liżąc dupę wszystkim ponad nim) dostaje te 6k-7k na rękę i mu się wydaje, że jest panem świata. A kultury za grosz nie ma.


@WhiskeyIHaze bardzo możliwe. Mnie #!$%@? jeszcze jedno,
  • Odpowiedz
Mnie #!$%@? jeszcze jedno, jak ludzie się wyzywają na właśnie zwykłych pracownikach i myślą, że mają nad nimi władzę


@uriel_ck: to robią tylko osoby, które się do takiego stanowiska dostały nie mając do tego odpowiednich kompetencji.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze:

Mnie #!$%@? jeszcze jedno, jak ludzie się wyzywają na właśnie zwykłych pracownikach i myślą, że mają nad nimi władzę

@uriel_ck: to robią tylko osoby, które się do takiego stanowiska dostały nie mając do tego odpowiednich kompetencji.

Słabi ludzie z kompleksami często muszą sobie rekompensować swoją wartość w zyciu wylewając swoje frustracje na podwladnych aby czasem nie poczuli się zbyt ważni. I tak dochodzimy do momentu kiedy wychodzi
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze:

najgorsi to są nowobogaccy. pewnie to właśnie problem @sikalafou. chłop pochodzi z robotniczej rodziny (stąd pewnie taka pogarda dla pracowników fizycznych) pewnie się wkręcił w jakieś korpo na wysokie stanowisko (#!$%@?ąc wszystkich za wszystko i liżąc dupę wszystkim ponad nim) dostaje te 6k-7k na rękę i mu się wydaje, że jest panem świata. A kultury za grosz nie ma.


No co ty.Ten typ jest zwykłym szczurem, a
  • Odpowiedz
@cirilla1989: oj znam to doskonale. Pracowałem swego czasu w UK. jest tam takie powiedzenie - jak ci Polak nie zaszkodził to już ci pomógł. Wielu było takich co dostali awans i nagle sami stali z batem nad innymi gdzie jeszcze miesiąc wcześniej narzekali na kierownika xd
  • Odpowiedz
@cirilla1989: i to jest przykre. Bo inne narodowości się nawzajem pchają do przodu. Litwin został team leaderem? od razu na qc czy tam inne skilled position brał swoim ziomków. Polak awansował? dawał innych Polaków do gówno robót. na szczęście coraz mniej takich ludzi.
  • Odpowiedz
I dlatego praktycznie co drugi dzień wylewasz frustracje na pracowników fizycznych wrzucając na czarno każdego kto ci to wytknie i zasugeruje że tak na serio to siedzisz w gównopracy i mieszkasz z mamą a na wykopie piszesz alternatywny życiorys XDDDDDDDDDDDD


@HarrisonBergeron: żadne frustracje, mam ciężką bekę z takich roboli jak ty jak się tak rzucają jak ty teraz i paru innych półdebili widocznych w tym wątku xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sikalafou:

Ze skarg, które złożyłem w różnych państwowym przybytkach typu NFZ, Urzędy, spółdzielnia mieszkaniowa to można byłoby zrobić już ładny stos.


A to ty jesteś tym śmiesznym typem z małym fiutkiem xD teraz po awatarze rozpoznaje xD
Wez cos jeszcze fajnego powymyślaj
  • Odpowiedz
szukasz problemu tam gdzie go nie ma ;) na siłę aby wyszło na Twoje mimo że to ja tam pracowałam i wiem jak było. Tak jak wspomniałeś, zawistny jesteś chyba do tego st że musisz swoją rację udowodnić na siłę nawet w moim wpisie ;)


@cirilla1989: tak, @sikalafou to dzban, nie wiedziałaś?
  • Odpowiedz
@Tymajster: mam urlop i częściej coś wrzucam ost ale chce Ci oficjalnie powiedzieć że plusem posiadania pracy jest rzadkie siedzenie na wypoku xD a tak to co bym nie napisała to jestem linczowania, ale za moje pseudo żarcie już najbardziej i chyba jest mi z tego powodu wszystko jedno xD
  • Odpowiedz