Wpis z mikrobloga

za każdym razem gdy poznaję nową dziewczynę i juz jakis czas się spotykamy, gdy przyśni mi się że ona się całuję z kims innym, lub zdradza - rzeczywiście po paru dniach widać mniejsze zaangażowanie ergo faktyczną zdradę. Imo mój mózg doskonale selekcjonuje laski przez co nie muszę tracic czasu ( ͡ ͜ʖ ͡) wyjaśnienie jest w zasadzie bardzo proste, podświadomość mi mówi że coś jest nie tak ale również blokuję mi się trzeźwe patrzenie na sytuację, a sen tak jakby w doświadczeniu pokazuje mi czego się moge spodziewać. Ma ktoś z was podobnie?
#zwiazki #psychologia
  • 8
@viollu to wszystko zależy od epizodów depresyjnych, czasem czuje się 10/10 a czasem że żadna mnie nie chce xd zresztą kilka wpisów wcześniej stwierdziłem że muszę mieć mega charakter skoro z taką morda jakos te dziewczyny mnie chcą. Niezależnie od tego jak się czuje gdy sen sie pojawia takowy, juz wiem że nie ma co dalej brnąć, jak na razie skuteczność 100%
gdy sen sie pojawia takowy, juz wiem że nie ma co dalej brnąć, jak na razie skuteczność 100%


@TadzioNorek: nie powiedziałbym że to dzięki snom, mysle, ze podswiadomie dostrzegasz pewne znaki, ktore na trzeźwo blokujesz/ nie chcesz przyjać do wiadomosci - znaki, ktore są niepokojące u dziewczyny, a z czasem one sie tylko potwierdzaja.
@hsiralk
@Jeffrey_M
no tak bo jak nie dasz atencji na chwilę chociaz to laska juz mi nie może bo to narzucanie sie ( ͡º ͜ʖ͡º) raczej brak zainteresowania odczuwalny przez podświadomość pojawia się znacznie wcześniej, sen to utwardzenie tego przekonania