Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czołem Motomirki! W najbliższym czasie chce kupić wygodny i w miarę tanie #samochody kombi w dieslu na trasy. Wiem, że to wyklucza się się ale wiem, że można :) Po researchu który przeprowadziłem na lidera wysuwa się #fiat Croma z 1.9 jtd. Tani w zakupie, w serwisie, bezawaryjny silnik i do tego można trafić egzemplarz bez dpf. Jakie auta są warte uwagi? Może jakiś #peugeot #citroen , #renault 2.0t w gazie?
  • 16
  • Odpowiedz
@bonifacy_pankracy E46 jest bardzo tanie w utrzymaniu. Części masz w cenie złomu. Kwestia żeby rdzy nie było. Auto się też nie psuje. Byle tylko nie pchać się w nowsze bo tam to koszty czegokolwiek zabiją...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dos_badass: wizualnie nie jest spełnieniem moich marzeń ale jeśli wszystko będzie układać się po mojej myśli to za rok kupię sobie coś konkretnego ( ͡ ͜ʖ ͡) A jeśli faktycznie jest taka zajebista to zostanie že mną na dłużej :) Jako właściciel możesz powiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie tego konkretnego modelu?
  • Odpowiedz
Jako właściciel możesz powiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie tego konkretnego modelu


@bonifacy_pankracy: ze mnie #!$%@? nie ekspert, ale...
ja bym brał 8v, nie 16v.
koszta, i ew. awaryjność.
reszta, to jak w dizlach. patrzysz czy nie kopci i #!$%@?. xD
croma ma kilka swoich bolaczek, ale to sa pierdoły, nie ma żadnych niesławnych usterek, które potem trzeba na forach naprawiać.
klamka od kierowcy lubi się nie otwierac=wymieniasz mały aluminiowy
  • Odpowiedz
@bonifacy_pankracy: Argonzza (i jego multi, czyli aferę zbożową też) to na czarno wrzuć, ten osobnik poleca e46 zawsze, obojętnie czy się szuka dużego rodzinnego auta dla 7 osób, małego piździka do miasta, klasyka za 200 kafli, czy nawet golarki do owiec himalajskich. A co do Cromy to chyba nie znajdziesz nic innego w tej cenie i podobnym roczniku co byłoby równie duże i z dobrym dieslem
  • Odpowiedz
@bonifacy_pankracy: Cromą jeździłem raz jako pasażer i rzuciło mi się w oczy że był to relatywnie nowy samochód, miał może 3 lata, a plastiki w środku już się łuszczyły. Kiedyś znajomy miał Stilo i był dokładnie ten sam problem. Pierdoła ale irytująca.

PSA robi calkiem dobre diesle HDI wiec Peugeot 508 czy Citroen C5 tez spełni Twoje wymagania. Jak chcesz trochę taniej (albo młodszy rocznik) to można się rozejrzeć za 308
  • Odpowiedz