Wpis z mikrobloga

Zapoznałem jakiś czas temu człowieka, polubiliśmy się. Zmieniał lokum to zaproponowałem, żeby w tym czasie jak szuka pomieszkał u mnie. Dziś miałem dostać kaskę od niego i z tej kaski też zapłacić za mieszkanie. Dostałem jedynie zdjęcie z pociągu i wiadomość, że w--------a jak najdalej XD
Dlaczego ludzie to takie k---y (_ )
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kochamajfony powiedz że wybaczasz i rozumiesz, dowiedz się gdzie jedzie, znajdź grupę z miasta w którym będzie, prace do której pójdzie i już wiesz dalej co z chujem zrobić ( ͡º ͜ʖ͡º) k---y j---c prądem miras, a ty jesteś dobrym człowiekiem, nie rezygnuj z tego i nie zmieniaj się z powodu jednej ludzkiej szmaty ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kochamajfony: Ludzie to s--------y, trzeba to przyjąć na klatę i nie pomagać. Ja się też przejechałem tyle razy, że skończyłem z dobrotliwością. Załatwiałem robotę, pożyczyłem kasę, ogarniałem nocleg.
  • Odpowiedz
@kochamajfony: Takie poważniejsze rzeczy jak propozycja zamieszkania razem, nie ważne czy to koleżeństwo, związek, po prostu relacja z innym człowiekiem to się robi jak się już kogoś zna a nie w ciemno. "Jakiś czas temu" to jest w ciemno. Jak można było oczekiwać czegoś innego. To nawet ludzie których znasz po 20 lat też potrafią o-----ć. Nie bądź taki naiwny, zawsze człowiek czynami musi ci pokazać że jest ok, a
  • Odpowiedz
@kochamajfony: dlatego ja mam generalny brak zaufania do ludzi i nie lubię mieć do czynienia z "nie-swomi" / "nie-sprawdzonymi". Czlowieka poznaje sie dopiero jak musi zrobic cos co bedzie mialo dla niego jakis koszt, wysilek, poswiecenie itp
  • Odpowiedz