Wpis z mikrobloga

@Prychacz: Te flary były słabe. A jeśli chodzi o okrzyki na Hamiltona były kiedyś w Belgii, byłyby na Silverstone gdyby Verstappen się rozbił i nie było problemu.

Druga kwestia, to kwestia tych "poniżeń seksualnych" z Tweetera. Poniżej zostawiam przykład zachowania osób, które były wymienione jako rzekomo poszkodowane w głównej nitce na Twitterze, na którą powoływał się sam pajac Buxton. I tego contentu przepełnionego hipokryzją jest więcej :)
Pobierz
źródło: comment_1657581528pUUropjaZA2cI8qnqrSb5V.jpg
@klepacz: Cały weekend masa dziwnych doniesień, molestowanie, rasizm, mizoginizm, a na dowód są tylko te 2 grube i kilka filmików pokazujących jak holenderscy janusze po harnasiu gadają jakieś pierdoły. Tymczasem można znaleźć w zaminusowanych komentarzach na reddicie info o tym, że miejscowe służby praktycznie miały wolne, bo nie było żadnych zgłoszeń.
@Prychacz: No to na jakiej podstawie mamy budować opinię, poza flarami, z którymi wszyscy są zgodni, że powinny #!$%@?ć? Na bazie #!$%@? bez pokrycia z forum schowanego za opłatą 10$? (tak, trzeba zapłacić, żeby z niego korzystać XDD) Dzbanice z twittera doskonale obnażyły słabość tego podejścia.
@Prychacz: przecież to jest kontynuacja oczerniania każdego sportu przez tęczowe stwory z reddita. Najpierw był post na Twitterze ale nie chwycił to poleźli na reddita I zaczęła się gównoburza na Twitterze bo się wypromował post.

W dobie setek kamer, telefonów stworki nie nagrały żadnej akcji w której miałoby dojść do aktów rasizmu lub molestowania wymienionego w tych postach.

Wymuszanie oświadczeń ich jara i taki był cel. Potem jeszcze babeczka z Mercedesa
@Prychacz: Szczerze mówiąc nie dziwi mnie to, a wręcz powiedziałbym, że ten tekst oddaje istotę tego skąd biorą się te wszystkie napięcia.

Wszędzie są kibole, patusy, bydło różnej maści, które nie potrafi się cieszyć wydarzeniem sportowym czy koncertem tylko szukają tanich emocji, zaczepki, chęci poczucia się lepszym poprzez identyfikację z jakąś osobą/drużyną odnoszącą sukcesy, tymczasem tacy pseudoaktywiści, żyjący w swojej celebryckiej bańce, jak Hamilton i jego naśladowcy sprowadzają wszystko do rasizmu
@Prychacz: Wow, rasizmu, seksizmu, homofobii i pirotechniki więcej niż na meczu ekstraklasy Ci holendrzy to niezłe zwierzęta. Pewnie jeszcze spożywają alkohol w większych ilościach albo co gorsza zażywają substancje odurzające (narkotyki, trawa, ziółko). Dobrze, że nie jeżdżę na takie patologiczne eventy, na pewno źle bym się bawił w takim towarzystwie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
@Prychacz: Z jednej strony wiesz jak jest z internetem - każdy może napisać cokolwiek. Ale z drugiej podoba mi się reakcja na zasadzie "no nie podoba mi się to co ktoś napisał, więc na pewno nieprawda" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Twarde dowody są tylko na pirotechnikę, więc tylko o tym się wypowiem. Na meczach uważam to za skrajny debilizm, tutaj także. Z jednej strony rozumiem logikę, że
Z jednej strony wiesz jak jest z internetem - każdy może napisać cokolwiek. Ale z drugiej podoba mi się reakcja na zasadzie "no nie podoba mi się to co ktoś napisał, więc na pewno nieprawda" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fordern: Podchodzenie do tego binarnie, bez żadnej rezerwy jest dosyć naiwne. Szczególnie patrząc na to czego dotyczy temat, jakie są nastroje, a także gdzie wpis jest publikowany.