Wpis z mikrobloga

Bo jaki sens ma to całe odchudzanie? Sam kiedyś zrzuciłem prawie 30 kg. I co mi to dało? Nic.


@pss8888: Poza poprawą zdrowia to ludzie cię postrzegają w zupełnie inny sposób, to widać. No chyba że nie wychodzisz z domu na zakupy, do pracy, to nie ma różnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bizancjo

ludzie cię postrzegają w zupełnie inny sposób,

Czasami tak to wygląda np jeżeli jesteś dziewczyną z ładną buźką i z ulańca zmieniasz się w ruchable.
Jeśli natomiast masz krzywy ryj i nie potrafisz płynnie powiedzieć do drugiego człowieka jednego zdania to nie zmienia to nic ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@drogba90 oh yeah! Gratulacje. Ja myślałem, że nieźle mi poszło jak zrzuciłem 20kg, ale Ty to #!$%@?łeś ładnie do pieca :)
U mnie na utrzymanie nieskiej wagi super sprawdza się lowcarb. Zjadam tak do 100g węgli dziennie i jest super. Od ponad roku tak jadę, przyzwyczaiłem się i nawet mnie nie kusi, żeby coś zmieniać w żywieniu.
  • Odpowiedz
@drogba90: ja ze 109 na 78 zszedłem bez ćwiczeń. może 5 razy na siłowni byłem. A i bez diety jakiejś. Wpierdzielałem kebaby, majonez, boczek itp. Zacząłem LCHF, później ogólnie ograniczyłem węgle. Odstawiłem cukier i alko i tak się trzymam już ze 2 lata 78-80
  • Odpowiedz
@mlodyernest

co? jak nie zrobi ujemnego bilansu? coś pedzioł?

XD no nie zrobi
Leżąc i pachnąc przez cały dzień zużyjesz powiedzmy 1500-2200 kcal. A teraz do normalnych posiłków dokładasz kebaba. No nie ma opcji.
  • Odpowiedz