Wpis z mikrobloga

@ocho96 autobus 208B. Wysiadacie w Lisowie i trzeba przejść kawałek fajną leśną drogą. Jest miejsce na grilla ale jest dosyć zapuszczony więc polecam wziąć tacki aluminiowe no i swój węgiel jak chcecie grillować
  • Odpowiedz
@ocho96: jak jeszcze nie pojechałeś, to rada ode mnie żeby wziąć sobie jakieś żarło, bo bar w zoo to jakaś farsa xD na #!$%@?ą kawę rozpuszczalną z zsiadłym mlekiem w mikro plastikowym kubeczku czekałam 15 min, a parówka w hot dogu i mięso w hamburgerze były zimne. Ceny normalne, ale jakość tragedia. No i jeden punkt na całe zoo. Albo grill :D
  • Odpowiedz
@BombajSzafir: Nieeee, planuję w sierpniu, po wypłacie. Wymyśliłem sobie takie wyzwanie, żeby objechać wszystkie zoo w Polsce w 12 miesięcy, więc pewnie będe z kanapkami własnymi a kasę zostawię na kilka atrakcji w Kielcach
  • Odpowiedz
@BombajSzafir: To zależy, jak na to spojrzysz. Ponieważ ogrody zoologiczne się łączą w ramach EAZA. Bycie członkiem EAZA dla Zoo jest bardzo prestiżowe, bo musisz spełnić szereg bardzo surowych wymogów, no i możesz zostać stamtąd wywalony, gdy zaniedbasz zwierzęta. Często się zdarza, że ogrody żeby zachować gatunek wymieniają między sobą zwierzęta. Np. w Budapeszcie potrzebowali rekina, więc Warszawskie zoo dało swojego, a w zamian dostało płaszczki, i młodego rekinka. Mało kto
o.....6 - @BombajSzafir: To zależy, jak na to spojrzysz. Ponieważ ogrody zoologiczne ...

źródło: comment_1657573125iixC2DK9yupRf6aC5y7nyM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz