Wpis z mikrobloga

Z energetykiem w łapie i rozpieprzonym w opór zegarem biologicznym jadę starym passatem na rezerwie tyrać na tego prywaciarza. Akurat wypłaty starczy mi na paliwo, żeby do niego dojechać i kupić jedzenia, żeby mu w robocie nie umrzeć z głodu. Ech Polish dream… może zadławię się kanapką z pasztetem i zdechnę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#dziendobry #pracbaza #zalesie
JudzinStouner - Z energetykiem w łapie i rozpieprzonym w opór zegarem biologicznym ja...

źródło: comment_1657515358GoTG7wcDmE5QmbCrKeBVTM.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@r5678: Czemu ktokolwiek ma ci cos tłumaczyć, jestes dorosłym chłopem i uczysz się żyć jak każdy z nas. Menelom po sklepem tez tłumaczyć mamy ze złe robią?
  • Odpowiedz
@Jamniki2: No wiesz jakbym był menelem pod sklepem i ktoś by przyszedł i zaczał mi #!$%@?ć że źle robię itd, no to jak jest taki mądry to niech powie co zrobić.
Jest różnica gdy się kogoś zaczepia i do kogoś masz uwagi pretensję, a sytuacja że menel do ciebie podchodzi i prosi o rady.
Stąd skoro @PodniebnyMurzyn jest taki cwany aby mówić komuś że źle żyje no to automatycznie obliguje go
  • Odpowiedz
automatycznie obliguje go to do tego aby się w takim razie podzielił wiedza.


@r5678: do niczego mnie nie obliguje głupi komentarz na wykopie xD to nie ja tutaj narzekam na życie, tylko OP. Mi się dobrze żyje i nikomu jego życia układać nie zamierzam ani nikomu radzić. Pozdrawiam serdecznie, temat uważam za zamknięty.
  • Odpowiedz
@r5678: W ogóle ktoś porównał Polskę do Sudanu, teraz ty porównujesz OPa do menela xD myslalem, ze rozmawiamy o Polsce i normalnym gosciu z wykopu, a nie o skrajnościach z czterech liter. Z takich komentarzy, można by odnieść wrażenie, że Polska to jakiś kraj trzeciego świata bez żadnych możliwości i jak ktoś się urodził kierowcą tira to kierowcą tira umrze, ja uważam, że tak nie jest i tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PodniebnyMurzyn: tylko że nawet pracujac na magazynie powinieneś mieć możliwość po prostu godnie żyć a nie wegetować?

Wujas z żoną jeżdżąc na szparagi i inne takie sezonowe zbiory (a w zimę robiąc w Polsce na produkcji) w ciągu 4 lat kupił mieszkanie za gotówkę. Teraz pomyśl o czymś takim w Polsce..
  • Odpowiedz