Wpis z mikrobloga

Z energetykiem w łapie i rozpieprzonym w opór zegarem biologicznym jadę starym passatem na rezerwie tyrać na tego prywaciarza. Akurat wypłaty starczy mi na paliwo, żeby do niego dojechać i kupić jedzenia, żeby mu w robocie nie umrzeć z głodu. Ech Polish dream… może zadławię się kanapką z pasztetem i zdechnę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#dziendobry #pracbaza #zalesie
JudzinStouner - Z energetykiem w łapie i rozpieprzonym w opór zegarem biologicznym ja...

źródło: comment_1657515358GoTG7wcDmE5QmbCrKeBVTM.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn:

tak tak, Polska winna, a nie ty, tak sobie powtarzaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie rodzą się z pewnymi możliwościami. Jak ktoś urodzi się na wsi w Sudanie południowym to na 50% nie dożyje 10 urodzin. I jaka jest wina tej osoby? Nawet w rodząc się w Polsce nie każdy skończy medycynę choćby nie wiadomo jak chciał, tak samo nie każdy zostanie pływakiem choćby spędzał 20h
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: No a trochę tak nie jest ;P?
Poznałem nauczyciela w podstawówce i kierowce tira z Szwecji żyjąbardzo na poziomie.
Kumpel dorabia jako hydraulik w Monachium w Niemczech tez bardzo spoko żyje.

W Polsce zwykłe zawody kończą się na 3000/3500zł to ma być życie ? Tymczasem na zachodzie pracując w zwykłej pracy poza kosztami mieszkań żyjesz bardzo spoko.
  • Odpowiedz
  • 1
@PodniebnyMurzyn no ale o co ci chodzi w tym momencie? Co ci da skupie się na sobie? Bo nie do końca rozumie? To że może ci się uda jakiś tam sukces osiągnąć a reszta niech gminie czy co?
  • Odpowiedz
nie, tyraj na magazynie na tego prywaciarza przez 60 lat, nie rozwijaj sie i jedz kanapke z pasztetowa w starym passacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PodniebnyMurzyn: może zrobiłbyś wpis o jakiś radach, wiesz sporo osób nie nauczyło się czy nie miało mozliwości się rozwijać i nawet jakby chcieli to nie wiedzą jak to ugryźć aby poprawić swój byt. Na zasadzie jakby ktoś wsadził cię za stery boeninga
  • Odpowiedz