Wpis z mikrobloga

@mirasdobrarada: nwm co mnie to obchodzi jak ty jestes to co piszesz wycignołem takie wnioski i wyszło mi ze jest takie prawdopodobienstwo a moje interakcje z ludzimi ograniczane sa do minimum czyli rzeczy które musze zrobic typu sklep urzedy kołchoz nic pozatym znajomych nie posiadam
  • Odpowiedz
@Wazdusciel: No to tym bardziej skoro nawet nie masz znajomych w życiu codziennym (jak większość tagu) to nic dziwnego że p--------z takie głupoty i na podstawie paru różowych z tindera oceniasz cała kobiecą populację. Wgl zabawne jest dla mnie to że człowiek który ogranicza kontakt ze światem zewnętrznym do minimum poucza mnie jak wygląda rzeczywistość XDDDD.
  • Odpowiedz
@Nieironiczny: Ty lepiej poszukaj specjalisty który ci wytłumaczy , że brak przyjaciół, beznadziejna praca, siedzenie przed komputerem 16h na dobę, strach przed używaniem telefonu czy robieniem zakupów i inne typowe problemy przegrywów obniżające twój poziom życia nie wynikają z twojej lini włosów. Że twoi potencjalni przyjaciele nie spławiają cię przez twój wzrost.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Nigdy się nie spotkałem z tym żeby kobieta gardziła pracą fizyczną


@mirasdobrarada: XDDDDD
Czyli mamy przypadek który nigdy nie wyszedł z pokoju, bo nawet przy pierwszej rozmowie z matką usłyszałby chociaż "ucz się bo inaczej zostaniesz robolem"
  • Odpowiedz
@mirasdobrarada: Przestań z nimi gadać. Ci ludzie są tak tępi że wszędzie wcisną motyw że to społeczeństwo ich wyrzekło i dosłownie nikt z nimi nie chce gadać i nawiązać relacji. Znam gości z dzieciństwa którzy są tak umysłowo s---------i że dosłownie w towarzystwie potrafią gadać o grach i jakiś rzeczach z którymi zaznajomiona jest garstka, a i tak mają znajomych bo przygłup znajdzie innych przygłupów. Goście szukają dziewczyny "szarej myszki"
  • Odpowiedz
@Atencjuszhehe: Wiesz mnie bawi potężnie że mimo że sam mam wielu znajomych i to różowych to oni którzy stresują się przed telefonem do lekarza będą mnie pouczać jakie tak na prawdę są kobiety i społeczeństwo mimo że nigdy aktywnie w nim nie uczestniczyli jak sami przyznają XD. Chyba serio dam se spokój z odpisywaniem.
  • Odpowiedz