Wpis z mikrobloga

@Wazdusciel: Tylko że ja nie mówie że problemu nie ma. Mówie że jest nie tam gdzie go szukacie bo wy obwiniacie całe społeczeństwo za wasze porażki życiowe i nie umiecie przyjąć odpowiedzialności na siebie. Póki tego nie zrobicie nie zaczniecie nic w sobie zmieniać i normalnie funkcjonować. Już pomijam waszą zarozumiałość i dume która nie pozwala wam iść do specjalisty bo nie. To tak jakby człowiek który choruje na otyłość twierdził
@mirasdobrarada: hahha juz ci pisałem kiedy oskar zeby wygrac zycie poprstu sie urodził tak samo jak przegryw i jeszcze tak zawziecie bronisz kobiet no normalnie smiac sie chce jak znasz jakiegos dobrego specjaliste co morde wymienia i daje ten wzrost to spoko daj namiary
@Wazdusciel: Nie że nie szanujecie bo wiem że w rzeczywistości nikomu nie powiecie o swoim poglądach ale chodzi mi o to że wasza blackpillowska ideologia wpływa na postrzeganie pewnych sytuacji w inny sposób niż powinniście. Przykładowo kobieta się śmieje z inną w tramwaju którym jedziesz. Pewnie pierwsza myśl to że chodzi o ciebie co?